ВАЗ 2109

Год: 1988
Двигатель: 1.3 бензин
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Юра (Украина, Ровно) Дата: 2008.09.17

Купив я свою машинку рік назад, дуже понравилась. Було пару недоліків, які були виправлені зразу і вже рік я катаюсь і не маю проблем (3 рази тьфу). Метал не такий як зараз роблять, набагато кращий. До мотора ще не лазили і робить нормально. Пробував їхати 140 трохи багато, 120 - крейсерська швидкість. Машину я обробив , обезшумив і стало тихіше. Заливаю добре масло, бензин 92. Розхід при спокойній їзді 5, 5/7, 5. Думаю продавати і брати акцента - приваблива ціна і комплектація, ще й кредит непоганий. Якшо куплю напишу шо за машина.
Плюсы: Динаміка, хоть мотор 1,3; розхід, керованість непогана, зовнішній вигляд - на любітєля, мені нравиться, щеб титани поставити; проходимість супер; передній привід.
Минусы: Вік, хоча і гляжена машина
Совет: Як перша машина за невеликі гроші просто супер, тільки найти в гарному стані треба, а таких мало,купляти тільки в хазяїна, бо перекупщики купляють непотріб, підшаманюють і продають за високу ціну, а потім через пару місяців всі недоліки вилазять. і заганяти перед покупкою на станцію. Удачі
еще отзывы с ВАЗ 2109 - 14шт
объявления с ВАЗ 2109 - 0шт