Mazda 6 Sedan

Двигатель: 2.5 turbo бензин
Компл.: передмаксимальн
Автор: Дмитрий (Украина, Черкассы) Дата: 2024.03.18
Расход в городе: 11.5 л/100км, по трассе: 8.5 л/100км, средний: 10.5 л/100км
Перед купівлею вибирав між Маздою 6, Тойотою Кемрі, Ауді А6 С7 і БМВ 3-4. Про плюси і мінуси кожної моделі розповідати не буду, скажу, що при +/- однаковій ціні, Мазда мала більше переваг. Брав у передмаксимальній комплектації. Для мене було важливо, щоб машина гарно виглядала, а виглядає вона класно. Хотілося, щоб був якісний комфортний салон. Салон у Мазди по дизайну один із кращих. Виглядає стильно, сучасно, при цьому зручний і зроблений із якісних не дешевих матеріалів. Видно, що дизайнери старалися, ставили якісні механізми регуляторів та іншого, щоб цим всим було приємно користуватися. Це увага до дрібниць і салони конкурентів відстають. Двигун потужний 2.5 л. турбо, розганяється швидко, при цьому дає приємні відчуття, звук розгону, потужності і хорошої керованості. Приємно на ній їхати, можна швидко, можна повільно, все-одно отримуєш задовалення. Функціаонал, обладнана Мазда 6, в принципі, всима потрібними функціями як для комфорту, так і для безпеки. І це все працює достатньо добре. По надійності теж все добре. Також за шумоізоляцію скажу, до останнього оновлення, шумка в Мазді була не на самому високому рівні, з 2018 року, в авто хороша шумоізоляція і подвійне скло. Для максимального ефекту можна ще зашумити арки, а так все добре. Мультимедіа, як мультимедіа, є все необхідне, працює швидко та зручно. Так немає якихось сучасних наворотів, якихось функцій як у деяких конкурентів, але й ніколи не виникає почуття, що щось не так з мультимедіа. При підключенні Андроїд авто чи Епл карплей з'являється додатковий функціонал. Із невеликих мінусів можу хіба відзначити, що розхід палива не малий, особливо коли хочеться поїздити швидко по місту, то це розхід 12-12.5л. І красиві 19-ті диски більше люблять гарну дорогу, у нас у місті не сама краща дорога, інколи машина жорсткувата, але в цілому м'яка і комфортна.
Плюсы: Гарний вигляд, стильний і якісний салон, багато функцій, потужний двигун, надійність.
Минусы: Розхід палива, якщо швидко їздити.
еще отзывы с Mazda 6 - 100шт
объявления с Mazda 6 - 2шт