Mitsubishi ASX

ASXГод: 2019
КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Вячеслав (Украина, Киев) Дата: 2023.03.29

Купив машину б/у. Покупкою дуже задоволений. Надійна машина із агресивною зовнішністю. На машині було встановлене ГБО із салону, це дуже актуально на часі. Стосовно салону: комфортний та стриманий, я не маленьких хлопчик, але при цьому місця вистачає та у кріслі відчуваєш себе комфортно. Машина не про "поганяти", варіатор не дасть сильної динаміки, але машина досить різка (варіатор звичайно думає при розгоні). Після 100 км/ч динаміки немає, більше 100 машина досить довго розгоняється ). Мультимедіа приємна стосовно розміру екрану, але функціонал досить слабкий, не вистачає бездротового андроїд авто
Плюсы: Для сім'ї підходить на всі сто відсотків. Дуже подобається зовнішність, червоний їй дуже пасує. Багато місця в салоні. Надійність.
Минусы: Розхід пального по трасі на швидкості 130 буде порядком 12.5 літрів (95го). Не вистачає датчиків сліпих зон. Слабке фарбування.
Совет: Дуже не сподобалось фарба, якщо будете по трасі часто їздити, раджу бронювати фари та капот, капот в мене вже у сколах...
еще отзывы с Mitsubishi ASX - 27шт
объявления с Mitsubishi ASX - 0шт