KIA Rio Hatchback

КПП: авт.
Двигатель: 1.4 бензин
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Олесь (Украина, Ивано-Франковск) Дата: 2023.02.13

Чомусь додати інфо до попереднього свого відгуку не можу, тому пишу новий, останній написаний відгук був на 24тис.км. Зараз пробіг - 55 тис.км, авто обслуговується тільки на офіціалі раз в 7-8 тис. км. (так, це не дешево, але буде вся історія про авто для наступного власника, мінімально зрозуміла гарантія на виконання робіт та "+" коли буду збиратись продавати). Середній розхід стабільний біля 7 літрів. Машинка ні разу не підвела, нічого до тепер навіть враховуючи наші дороги де грюкотить в салоні чи скрипить, руль не стерся, сідуха не просіла, комфорт їзди не змінився, з запчастинами проблем не було навіть в такі не легкі часи, ні по чому проблем не відбулось, пробіг звичайно не великий, але і ніяких мінусів не замітив. Як і раніше єдиним мінусом в даному авто є низький кліренс переднього бампера, на всі бордюрки які б хотів не виїдеш. Дуже задоволений авто, але я і купляв його з розрахунком - простий - надійний.
Плюсы: Та класна тачка, в якій є все для повсякдення.
Минусы: Низький кліренс переднього бампера, без поперекової підтримкі сидіння водія (не вау на дальні поїздки).
Совет: Якщо потрібне надійне авто і не дороге в обслуговуванні авто, яке не буде виносити гроші з сімейного бюджету на ремонти - можете сміло купляти.
еще отзывы с KIA Rio - 102шт
объявления с KIA Rio - 2шт