MG HS

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 turbo бензин
Компл.: LUX
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Сергей (Украина, Киев) Дата: 2023.02.01
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 9.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км
Довго роздумував над покупкою авто, дивився і тестував різні машини. MG HS зачепила, зовнішністю, матеріалами, та й загалом якістю автомобіля при її ціні. Думав довго, бо боявся, новий бренд і як буде підтримка і т.п. Все-таки зважився. Машина проїхала 2000км, політ чудовий, нарікань до роботи автомобіля немає, сів і поїхав. Всі вбудовані системи працюють на 5 і претензій у мене до ергономіки авто немає від слова зовсім. Єдине, що можу відзначити з поганого це музика та задня шторка багажнику, грає, але дилер обіцяв вирішити проблему, а от динаміки можна було б поставити трохи краще і залишити на місці сабвуфер, але то таке, будь-яке ательє за помірні гроші легко вирішить цю проблему. Потужності вистачає позаочі, потрібно зробити обгін? Просто трохи продавив педаль, обороти піднялися до 3000 і притиснуло до сидіння. Тобто динаміка у авто шикарна для своїх 228сил і обгони їй даються абсолютно без напруги. Єдине дуже затиснута з самого старту, тобто від 0 до 100 у неї +- 9 сек, що якось не дуже. АЛЕ ось з 50 і далі, все прекрасно.
Плюсы: Якість матеріалів. Шумка. Управління. Комфорт. Іонізатор.
Минусы: Музика на 4-. Шторка багажника грає на дрібних нерівностях (масова проблема).
Совет: Та особливих рекомендацій немає, під'їдете на тест драйв і вирішите для себе самі. Особисто для мене у цього авто конкурентів немає!
еще отзывы с MG HS - 5шт
объявления с MG HS - 0шт