Citroen C4

Компл.: Shine
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Тарас (Украина, Львов) Дата: 2022.02.16
Расход в городе: 8.8 л/100км, по трассе: 6.8 л/100км, средний: 8.3 л/100км
Купив авто в салоні в грудні 2021 року. Замовив ще в серпні. Додатково встановлено сидіння з підтримкою попереку із підлокітником позаду, люк, напівавтономне водіння, ну і передні та задні болотники. Стиль водіння у мене середньо-агресивний.Зрідка вмикаю економ та спорт режими, але в основному користуюсь нормальним. Витрата по трасі, у завантаженому авто із 4 людьми та повним багажником, 7.4л. Швидкість варіювалась від 60 до 165. За цей короткий час встиг скористатись послугами каско відносно заднього бамперу. Надійність - наразі важко говорити, після першого ТО можливо стане зрозуміліше. Наразі влаштовує все. Зовнішній вигляд - на любителся. Я пройшов усі стадії від ненависті до любові дизайнів автомобілів Citroen. В темну пору, виглядає досить стильно, освітлення красиве. БІльшість лампочок - це леди, але наприклад повороти звичайні. Немає опції купити диски 19" з салону, але можливо і не потрібно в Україні. Дах з люком закритий чорним скляним пластом, який надає машині трушки сучаснішого вигляду. Дуже молодіжна. Комфорт - на диво, все просто чудово. Панель приборів дуже зручна. Все у своїх місцях. За контроль кліматом окремими роторами на панелі приборів, особлива подяка. Єдине що не сподобалось, Apple CarPlay в новіших версіях уміє показуватись на весь розмір майже будь якого екрану, але нажаль в даному авто він займає лише стандартні 7", а по ліву і праву сторону івнформація про клімат контроль. Часом, мені здається, що сидіння водія стоїть трішки дивно, бо голова знаходить не по самому центру підголівника, але це може бути пов'язано з проблемами хребта. Користуватись напівавтономним режимом в круїз контролі, по Львівській області склану, оскільки багато поворотів і неідеальна розмітка. Працює до повної зупинки. Ще потрібно до нього звикнути. Ходова - не гримить і не стукає. Ще жодного разу не сів дном, навіть в карпатах на дуже кривих дорогах і при повній завантаженості. Ями проходить без проблем. Задні пасажири (з чималим досвідом водіння), були здивовані що позаду балка. TL;DR Покупкою авто задоволений. Системи безпеки дуже помічні на трасі. Мені і дружині подобається. Задні пасажири мають повно місця. Багажник міг би бути трішки більший.
Плюсы: За свої гроші і всі системи безпеки, які є в авто, на мою думку, найкращий варіант.
Минусы: Задній спойлер перекриває велику частину виду, а під ним завжди повно бруду. Відсутність заднього склоочисника часом засмучує. Верхня частина скла, в основному завжди чиста.
еще отзывы с Citroen C4 - 92шт
объявления с Citroen C4 - 1шт