Opel Grandland X

Grandland XГод: 2020
Двигатель: 1.5 turbo дизель
Компл.: Enjoy
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Yurii (Украина, Житомир) Дата: 2021.12.25
Расход в городе: 6.0 л/100км, по трассе: 4.1 л/100км, средний: 5.3 л/100км
Витрата пального літо: траса - 4.1 при швидкості 95, місто - тут тяжко сказати, залежить від трафіка, кількості світлофорів - в середньому 6.0, середня (живу за містом) - 5.3. Зима: заміряв лише середню витрату - 5.8. До цього була Opel Zafira B. До всього можна звикнути: і до меншого багажника, і до кращого комфорту, і до не зовсім для мене зрозумілої конструкції керма в Гранді, і до великої кількості допоміжних електронних плюшок. До чого поки не звик, так до меншої кількості карманів в Гранді (мені не вистачає кармана для папок з документами) та одноразового включення заднього двірника (тут потрібно крутнути та повернути назад кільце на правому важелі біля керма. В Зафірі потрібно було цей важіль штовхнути в перед і все. В Гранді якщо штовхнеш, то омивається скло і двірник разів 3 працює. Тому взимку в слякоть мені досить не зручно постійно намацувати кільце). В іншому поки насолоджуюсь авто. По комфорту значно краща Зафіри, як для передніх пасажирів, так і задніх. З приводу надійності поки говорити рано.
еще отзывы с Opel Grandland - 16шт
объявления с Opel Grandland - 0шт