Fiat Tipo

TipoГод: 2021
Двигатель: 1.4 бензин
Компл.: Mid
Автор: Олександр (Украина, Киев) Дата: 2021.12.03

Купив без тест-драйву. Підбирав новий бюджетний автомобіль для купівлі в кредит. Всі авто, які подобалися, стартували від 500 тисяч гривень, мені потрібно було вкластися в 400 тис. FIAT Tipo з доплатою за клімат-контроль та за кредитною програмою з державним банком під 0% на перші два роки привернув мою увагу. Попросивши закріпити за мною авто, погнав читати відгуки та вирішувати питання з банком. По відгукам мене насторожив лише масложор, але не зупинив. Поки вирішував питання з банком (2-3 дні) всі авто з клімат-контролем, в тому числі і "мою" продали. Я відмовлявся купувати іншу комплектацію, але все таки мене вмовили, компенсуючи додатковим обладнанням в подарунок. Так я став власником FIAT Tipo з усіма можливими додатковими платними опціями окрім клімат-контроля та фарби металік. Через день почав обкатку, поїхав у відпустку з Києва до Одеси через Луцьк і Чернівці, першу 1000 км їхав зі швидкістю не більше 90 км/год. Вся перша подорож склала приблизно 2500 км, і з кожним кілометром автомобіль мені подобався все більше. На сьогоднішній день пробіг складає 12000 км, масла долив приблизно 500 грам. Вже збираюся на ТО 1, зараз стою перед вибором в який офіційний автосервіс краще їхати. Передачі перемикаю в діапазоні 2500-3000 об., на підказки комп'ютера про перемикання передач уваги не звертаю, диктує не мій стиль їзди. На складних обгонах двигун приходиться розкручувати до високих обертів. Взагалі обганяти почав обережніше в порівнянні з Renault Koleos та Peugeot 3008, якими володів раніше. Радує витрата палива, при змішаному пробігові заміськими дорогами та Київськими тягнучками комп'ютер показує в середньому 6л/100 км. Сьогодні на швидкості 110 км/год на плавному повороті заїхав на обледенілу дорогу, але викрутився. Що мене врятувало не знаю, система курсової стійкості, зимова гума Michelin чи інша сила, тому і вирішив написати відгук.
Плюсы: Гарний автомобіль за свої кошти; Низька витрата палива; Об'єм багажника; Комфорт; Швидко прогрівається двигун в холодну пору року.
Минусы: Сторонні звуки на малих обертах пічки салону.
еще отзывы с Fiat Tipo - 48шт
объявления с Fiat Tipo - 0шт