Skoda Roomster

Двигатель: 1.4 бензин
Кузов: минивэн, 5 дв.
Автор: Roma (Украина, Луцк) Дата: 2020.05.28
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км
Брав б.у лютий 2020 рік машина пригнана з Голандії) з пробігом 235000 зараз 240000. За 5000 тисяч пробігу машину вивчив можу +- розказати. Машина тримає відмінно дорогу. Кермо гостре. Якщо не давити при спокійні їзді можна досягти 7.5 по місту )розхід траса при 90-100км розхід 5.5 по комп'ютеру). Колеса r15 195/55 машина жосткувата але збита купи тримається що не зрівняєш з меганом ) розглядав його при покупці. На днях поставив вищий профіль 195/60 машина стала краще себе вести на поганій дорозі ). Із мінусів: 1.4 на низах не тягне. Щоб норм їхала треба Крутити до 3-4 тис оборотів) За 1.2 не раджу розглядати овощ ще той і розхід як в 1.4) Ще не подобається КОРОТКІ передачі особливо 1-2) На 5 можна спокійно їхати з 60км при 110км 3000тис оборотів) Коли їдеш 130 3500 об шосту просить) При покупці поміняв 4 стойки колодки грм) Бо була підгулявша підвіска і резина)
Плюсы: Задній крісла можна відсунути вперед назад пасажирам шикарно) крісла можна зняти) над головою повно місця при любому рості. В далеку дорогу не відчуваєш втоми. Для сім'ї саме то авто).
Минусы: Дороге обслуговування порівняно. Короткі передачі. Низький кліренс. Парусність велика бо машина висока при 120-130км І як фура напроти чи просто сильний вітер машину зносить з дороги грубо кажучи). Мотор для спокійної їзди в основному) при повній машині важко іти на обгін) коли добре даєш в тапок після 3 тис шум мотора чути в салоні).
Совет: Якщо брати рума то краще з 1.6) 1.4 треба добре крутити щоб чути якусь динаміку ) Раджу ставити 195.60 Якщо у вас 55 профіль як був у мене ) Машина зразу комфортніше їде на поганій дорозі і ТД) Машина підійде вам якщо ви не фанат гонок і ТД Більше для спойного водія )машина не провокує на агресивне водіння)
еще отзывы с Skoda Roomster - 16шт
объявления с Skoda Roomster - 0шт