Opel Astra Classic

Astra ClassicГод: 2007
Двигатель: 1.4 бензин
Автор: Борис (Украина, Хмельник) Дата: 2019.09.27
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 5.2 л/100км, средний: 6.5 л/100км
Придбав Опель Астру в листопаді 2007 року. Зборка українська, на ЗАЗі. Зібрана добре, якісне лако-фарбове покриття. Почав експлуатувати автомобіль з березня 2008 року. Автомобілем проїхав 147 000 км. до березня 2019 року. Від експлуатації даного автомобіля залишились лише приємні спогади. Автомобіль зроблений якісно. Автомобіль надійний. Жодного разу не підвів. Після пробігу близько 20 000 км почав набагато менше споживати бензину. Витрати бензину заміряв шляхом заправки автомобіля до повного баку на одній заправці WOG. Якщо по трасі - 5.3 літра на 100 км. Змішаний - 6.5 літра на 100 км. Однозначно про автомобіль можу сказати, що він економічний та надійний. Для мене він був дуже зручний. За час експлуатації поміняв задні пружини, замок запалювання, декілька раз тяги стабілізатора. На 120 000 км. пробігу поміняв тормозні колодки (впереше, їздив бережливо) та за порадою автомеханіка цеп двигуна. На 130 000 км. пробігу поміняв спочатку задні, а потім передні стійки. От і все, що робилось по авто із поробігом 147 000 км. Причиною продажу даного автомобіля стало придбання автомобіля класом вище. Хто має намір придбати даний автомобіль, раджу. Я залишився ним задоволений. Єдиний недолік, це те, що даний автомобіль розрахований для міста. По трасі при швидкості близько 100 км починає ревіти двигун та його чути в салоні. Та обороти двигуна при швидкості 100 км/год по тахометру складають більше 3000 обертів.
Плюсы: Надійний, економічнй, дешеві запчастини, які легко придбати.
Минусы: Автомобіль для міста, а не траси. При швидкості 100 км/год починає ревіти двигун.
Совет: Якщо Вам потрібен надійний автомобіль для міста на кожен день із малою витратою палива - беріть, це те, що потрібно. Але він не для драйву. На трасі він "слабенький".
еще отзывы с Opel Astra - 154шт
объявления с Opel Astra - 5шт