Renault Captur

CapturГод: 2016
КПП: авт.
Двигатель: 1.5 turbo дизель
Компл.: Intense
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Ігор (Украина, Львов) Дата: 2019.08.30
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 4.3 л/100км, средний: 5.5 л/100км
За 2 роки їзди, 25 тис км, вже назбиралися враження. Салон з твердого пластика і так, він з часом потріскує і скрипить. Але можна терпіти. Радує розхід на дизелі. По львову за місяць їзди кожного дня з пропками і кондюком вийшло 6.8 л. Так я не рвав на світлофорі, але й не їхав як бабця))) це показник з пропками і середньою швидкістю 18.8 км/год. Зимою їхав в італію і мені показав бортовий 3.7 л/100 км!!! Це від хати до хати. При чому шо по італії ми пів дня блукали селами))) високий кліренс позволяє зимою їздити по сугробах а літом по лісових дорогах чи по селах де нема асфальту. Чесно! Ні разу не черкнув дном. З мінусів- маленький багажник для поїздок кудись на море чи в карпати. 4 людей з тяжкістю поміщають свої речі в багажник. Мінус-стійка лобового вікна. Вона велика. Закриває пішоходів які зліва можуть переходити дорогу. Завжди перед переходом треба заглядати з різних боків чи когось нема. А ше великий мінус який особисто мені не подобається найбільше - це радіус розвороту. Ну не то шо хотілося б. Часто приходиться робити лишні 2 маневри.. А так то за свої гроші це супер машина. Спочатку цілився на кактус, а ше розглядали 2008. Кактус мені здавася занадто пластмасовий ззовні і як не як він нищий кліренсом і посадкою. А пежо в нас пропонували тільки з бензином а я хотів дизель. Тому вибір впав на каптюр)
Плюсы: Розхід, кліренс, дизайн.
Минусы: Пластік, стійка лобового і радіус розвороту.
еще отзывы с Renault Captur - 10шт
объявления с Renault Captur - 1шт