Ford Fusion

Двигатель: 1.4 бензин
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: ВладГ (Украина, Львов) Дата: 2019.03.05
Расход в городе: 8.2 л/100км, по трассе: 6.3 л/100км, средний: 7.5 л/100км
Купляв на вторинному ринку з метою купити щось дешеве і на автоматі (придбав з роботом), щоб дружина навчилась їздити і не було шкода, якби щось пішло не так. Машина прослужила нам 2роки і ми розійшлись. В співвідношенні ціна-якість - дуже хороший варіант. Але, якщо забути про ціну... читайте недоліки в розділі нижче - я їх детально там описав. Що мене вразило найбільше - коли перегорів блок ABS машина відмовилась заводитись. Як мені пояснили, через те, що цей блок є джерелом даних для коробки робота. і тому машина не хотіла завестись - це просто брєд - машина має їхати навіть, якщо блоку ABS взагалі нема. Я б рекомендував, як машину для початківців, - ремонт дешевий, машинка дешева, сильно не шкода. Хороший (18см) кліренс проведе вас по поганих дорогах.
Плюсы: Високий кліренс. ЦІНА. Який не який, а робот. Дешеві запчастини і ТО.
Минусы: Тупенький робот. Слабкий 80-сильний двигун. Жорстка підвіска. Слабкі фари головного світла. Високий розхід (до 9л по місту), як на маленьку машину з маленьким і слабеньким мотором. Матеріали обробки салону так собі. Незручні крісла - табуретки. На 180тис км зламався робот - перегоріла проводка електродвигунця, який перемикає передачі. З плюсів - ремонт обійшовся лише 100 баксів на офіційному сервісі. Перегорів блок ABS - бу деталь + робота - 200$
Совет: Беріть з мотором 1.6 або може дизель. 1.4 - це занадто слабкий мотор.
еще отзывы с Ford Fusion - 61шт
объявления с Ford Fusion - 7шт