Hyundai Elantra

КПП: авт.
Двигатель: 1.6 бензин
Автор: Ігор (Украина, Хмельницкий) Дата: 2018.08.01
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Всім привіт. Вирішив написати відгук про свій авто. Вибирали між Кашкаєм, Октавією, Фокусом і Маздою 3. Пріоритетом була АКПП автомат (не робот, і бажано не варіатор). Кашкай - перший раз зіткнувся з тим що менеджер в салоні навіть не хотів показувати машину, або він вирішив що машина мені не по карману, або в них і так продажі космос). Октавія - сподобалась, але з всіма доп. пакетами виходила дорожче, та й гарантія в 2 роки. Фокус - з мінусів АКПП робот і кліренс. Мазда 3 - сподобалась усім, але чекати її довелось би 2-3 місяці, для мене не варіант. І так Єлантра в білому кольорі (вважаю най практичнішим, та й подобається). Диллер зробив все в обговорені строки, залишились задоволені. Тепер по порядку: - АКПП працює адекватно, дозволяє без проблем обганяти на трассі, по місту я воджу спокійно, але якщо треба різко розігнатися також проблем немає; - дизайн кузова просто супер, всередині також подобається, не такий космічний як у попередніх поколінь. Усе під рукою, довго звикати не прийшлось; - витрати палива: по місту у мене виходить 9, по трассі 6-6.5 дивлячись як їздити (бенз. 92 Окко, Wog); - підвіска як для мене золота середина, досить зібрана і в міру жорстка; Добре тримає дорогу, можна активно обганяти і після 100 км., сподобався круїз-контроль (шкода немає де у нас його використовувати), про світло писали раніше в відгуках що слабеньке, незнаю мені подобається, можливо хто до чого звик. Багажник великий (пакувались на море, все влізло), правда погрузочний пройом трошки не зручний. Сидіння комфортні, в далекій дорозі спина не ниє, є бокова підтримка. Сам за собою сідаю нормально при зрості 180см. колінами не впираюсь, в кришу головою також, хоча місця над головою і не багато.
Плюсы: Поки що усім задоволений.
Минусы: Мінуси, хоч і незначні: немає зовнішньої кнопки відкривання багажника (на попередньому авто також не було так що не критично, але могли б і зробити), шумка (але вона у всіх конкурентів за цю ціну приблизно така ж), магнітола (функціонально все добре, але виглядає як тетріс, треба міняти), люк бензобака відкривається з салона (ну як так?), підлокотник не регулюється по вильоту (могли б не тільки в максималці зробити).
Совет: Машина на свою ціну чудова.
еще отзывы с Hyundai Elantra - 94шт
объявления с Hyundai Elantra - 3шт