Renault Logan

LoganГод: 2017
Пробег:
Двигатель: 1.2 бензин
Автор: Микола (Украина, Киев) Дата: 2018.04.10

Ділюся своїми враженнями про Logan 1.2 2017. Спочатку плюси: 1. Великий салом, досить просторо і комфортно в ньому знаходитися. 2. Великий багажник. 3.Система що допомагає їхати під горку. 4. Аудіосистема з пультом керування під рулем не погана якщо слухати музику до гучності 21. 5. Високий кліренс з мягкою підвіскою. Мінуси: 1. Мотор 1.2 для цього автомобіля в край слабкий. Під горку з кутом градусів 30 потрібно крутити двигун за 3000 на 2-й передачі. Навіть щоб зрушити з місця потрібно весь час газувати за 1200 об/хв. і це автомобіль порожній (тільки водій). 2. Шумоізоляція класна тільки коли авто стоїть на місці з заведеним двигуном. Як тільки починаєш їхати то таке враження, що мотор в салоні або ти їдеш на панамері з прямотоком. А при тому що щоб хоч якось розганятися треба крутити весь час двигун і відповідно в салоні шум жахливий. Якось розігнався до 130 км/год то таке враження що їхав 230 км/год. 3. По трасі їхати не більше 110 км/год. а ще краще 95-100 км/год. Автомобіль весь час потрібно ловити по дорозі. На швидкості попередньо згаданій довго не проїдеш, дуже втомлює. Їхав по трасі Київ - Харків, був слабенький боковий вітер з права і відповідно весь час потрібно підрулювати руль в право і як тільки заїжаєш за шумоїзоляційну огорожу від траси вітер теж закривається і автомобіль різко тягне в право і відпотідно руль підрульовуєш в ліво. Їхати далеко в край не комфортно (водію), комфорт керування дуже залежить від вітру. Обминув ямку на дорозі їхавши 75 ки/год то було такевраження що мало не перевернувся. 4. Блютуз зєднання магнітоли з телефоном мав би бути плюсом бо по ідеї комфотно можна булоб розмовляти не відволікаючись, але мікрофон в авто не якісний. Коли мені телефонували то я всіх добре чую а мене чують ледве-ледве. Всі жаліються, що мене не чують, що я ніби десь дуже далеко. Тому ця опція безкорисна абсолютно так, як нею користуватися не можливо (перевіряв не з одним телефоном і телефонував теж не на один). Я просто ділюся своїми особистими враженнями про авто, проїхав я на ньому 2000 км. з салону. Ніяк не розумію, як можна було впихнути в нього на скільки "дохлий" мотор. На ньому добре тільки їхати тим хто ще взагалі ніколи не їздив на іномарці, тим хто буде їздити з дуже малою швидкістю по дуже поганій дорозі з ямами. Раніше їздив на Форд Фієсті 2015 року з двигуном 1.3 і хочу сказати, що різниця в ціні не суттєва з логаном але Логану навіть і близько немає куди братися до фієсти по всім параметрам окрім великого простору на задньому сидінні і в багажника.
еще отзывы с Renault Logan - 109шт
объявления с Renault Logan - 1шт