Ford Focus 5-ти дверный

Компл.: Trend
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Andrew (Украина, Яворов) Дата: 2017.12.28
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км
Вітаю усіх автомобілістів. Вибір авто привів мене до декількох варіантів, котрі б задовільняли мене фінансово: Suzuki Vitara, KIA Stonic та Ford Focus. Цікавою була Toyota Corolla, проте 1.33 літровий двигун мене дещо відлякав від подальшого розгляду такого варіанту покупки. Звісно автівки різного класу - невеликі кросовери та 5-дверний хетчбек, проте як зазначено, основою вибору стала ціна. Коротко про інші автівки. Розглядалися лише версії з бензином 1.6 (1.4 кіа) літрів, механіка, в мінімальній комплектації.KIA - нове авто на ринку, тому його надійність мені перевіряти не хотілося, не завжаючи на переваги. Suzuki - гарне авто, на тест-драйві показало себе непогано, бруківку і дірявий асфальт підвіска відпрацювала, так як слід. Зручна і інформативна панель приладів теж приємно вразила. Проте тонший метал кузова (слід зауважити габарити авто і його масу, відносно конкурентів), дуже шумний і твердий (особливо взимку) увесь пластик салону, доволі бідна мінімальна комплектація (механічні склопідйомники задніх пасажирів, аскетичність салону) та проста балка ззаді дещо нівелювали його переваги, як кросовера. Форд трішки більше мені сподобався, хоча його низький кліренс це однозначно мінус. Переваги і недоліки постараюся розкрити нижче. P.S. Про надійність авто судити рано, оцінку враховувати не варто.
Плюсы: Якість матеріалів. Кращий досвід керування.
Минусы: Кліренс. Комбінація маси і потужності: Suzuki легший і потужніший.
Совет: Слід зважати на хронічні хвороби кожної моделі авто, не залежно від марки і піклуватися, щоб на першому місці завжди була безпека пасажирів. Ford Focus 1.6 105 к.с. це авто не для українських доріг, проте під певні завдання і спокійну, уважну їзду воно підходить.
еще отзывы с Ford Focus - 139шт
объявления с Ford Focus - 9шт