KIA Sportage

SportageГод: 2016
КПП: авт.
Двигатель: 2.0 бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Віталій (Украина, Тернополь) Дата: 2017.08.20
Расход в городе: 10.5 л/100км, по трассе: 7.5 л/100км, средний: 8.5 л/100км
Авто придбав в січні 2017. На даний момент є багато вражень. Попереднє авто Хьонде Соната 2.0 НФ автомат. Проїхав за майже 9 років 105000. Дуже добре авто було. Сипатись почала на 7 році підвіска. Решта без ремонтів. Кузов ідеал. Експлуатація 90% місто погані дороги. Шкода було віддавати, але пора. Мав велику лояльність до бренду Хьонде. Проте незрозумілі ціни відштовхнули. Вибір авто стояв між Октавія, Корола і Спортаж. Бюджет до 600000. Інших автосалонів в Тернополі просто немає. Та й в тих що назвав теж машин практично не було. Корола - незручна посадка, хлипкуватий салон і незвичний варіатор. Відпала. Октавія - хотів 1.8 на ручці з окремими допами. Не було в наявності і треба невідомо скільки чекати. Відпала. Спортаж хотів 1, 7 проте не було і невідомо коли нова поставка. Тому забрав єдиний екземпляр - білий 2.0 бензин найпростіша комплектація. Звикав недовго. Поєднання двигун - коробка були знайомі. Перед покупкою багато прочитав про модель. Так то. Шумоізоляція на 3 з 5. Дуже чути арки. Штатна резина шумна. На швидкості понад 100 км в районі верху дверей дійсно з'являється легкий свист- шум. Підвіска жорстка і некомфортна на поганій дорозі. Часто працює до відбою ( в Сонаті такого не було). Салон твердуватий і вже поскрипує. Дуже сильно брудняться пороги. В цілому зборка неточна і халявна особливо в порівнянні з Сонатою. Серед плюсів. Зручна посадка і спереду і ззаду (мій ріст 185). Нормальний багажник. Добрий обзор. Легко чуються габарити. Стійка на швидкості. 140 по поганій дорозі тримає люкс. По Одеській трасі розганяв до 160. Дуже впевнено себе почував. Комфортно їхав 140-150 протягом 2 годин. Практичні матеріали в салоні. Десь після місяця експлуатації в районі керма з'явився легкий стук. Далі він посилився і є добре відчутним особливо на дрібних нерівностях. Після 7 візитів на сервіс і заміни нульової рейки стук не пропав. А став ще сильніший. Після розмов з працівниками і директором вони дійшли висновку, що це так має бути. Більше того видали мені офіційний акт де так і написали. В мене челюсть відвисла. Мої аргументи, що такого нема в жодній машині і інших схожих екземплярах не взяли до уваги. Приписали їздити по Гостовським дорогам з дозволеної швидкістю. Крім того в районі передньої правої підвіски десь на 2000 з'явився глухий стук на середніх нерівностях типу стіральна дошка. Замінили аморт і упору. Звук не втік. Тоді мені сказали, що то мені причувається. І більше не хочуть до цього дивитися. В цілому машина мене влаштовує. Проте якість зборки і відношення дилера мою лояльність до корейського автопрому вбили остаточно. Це моє четверте нове корейська авто. І стільки проблем не було ніколи. Я вже 7 місяців їжджу на тарахтящій машині і поки нічого не можу вдіяти.
Плюсы: Посадка і місце в салоні, стійкість на дорозі, оптимально на комплектація, ціна.
Минусы: Якість зборки, жорстка підвіска, поганий сервіс.
еще отзывы с KIA Sportage - 165шт
объявления с KIA Sportage - 4шт