Ford Fusion

Компл.: Confort
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Андрій (Украина, Киев) Дата: 2017.01.26
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км
Придбав 6-тирічного ФФ з пробігом 58 т.км, за 3 місяці проїхав 8 т. км і тому пишу про машину. За свої гроші машина хороша, надійна. Підкупило те, що збираються ФФ тільки в Кьольні. Ззовні не дуже виглядає (особливо без тонування) але всередині салон дуже зручний і просторний, найкращий обзор вперед у класі легкових машин, на яких я їздив (від октавії до тесли). Можна їздити без камери заднього виду і парктроніків. Встиг поміняти масло, докупити 1 ковпак (було тільки 3), заклеїти пластмасу, яка прилягає до лобового скла на сервісі, поставити ГБО, поміняти штатні лампочки на філіпс +130%, зробив кнопку відкривання дверей багажного відділення салону (слабке місце - моторчик замка, який мені змінили на шкодовський, рідний ну дуже слабкий). На бензині розхід: 8-9 місто, траса 5.5-6.5 (проїхав всього 2т. км на бензині, може бути не точно). На газу: 10 місто, траса 7.5 - 8.2 (залежить від кількості пасажирів і швидкості). Середній розхід газу на 5 т. км - 8, 8 л. По пластмасі, яка гримить - все пропшикав силіконом - вистачає на 2-3 тижні (впринципі панацея). Гримить власне не пластмаса, а кріплення заднього ряду сидінь (металеві). Пластмаса тільки на брущатці і сильних ямах. В планах зробити шумо і віброізоляцію дна і багажника (шум по трасі втомлює). Штатна магнітола з ауксом - супер розмовляти по телефону і слухати музику. Мотор тягне з низів добре, більшого від 1.4 (80 л.с) не очікуйте. По трасі з пасажирами обганяти важче, але реально. Прогрівається зимою салон швидко, але і швидко остиває. Головний козир - кліренс! Паркуватись по Києву на бордюрах супер! Паркуюсь на височенних бордюрах наряду з великими джипами. Багажне відділення - 337 л., але задні сидіння складаються 60 : 40 і що головне рівно з багажником, тобто робиться рівна підлога, можна ночувати. Багажника мені вистачає, навіть при тому, що весь час катається повнорозмірна запаска. У цілому, машиною задоволений, думаю до 150 тисяч серйозних проблем не буде!
Плюсы: Кліренс. Штатна магнітола. Розхід на газу. Багажне відділення. Обзор вперед і назад. Тяговитий мотор навіть на газу.
Минусы: Шумоізоляція. Металічні кріплення сидінь заднього ряду.
Совет: Вибирайте тільки механіку або автомат, не робот. Шукайте посвіжіше авто! Я своє шукав 2 місяці.
еще отзывы с Ford Fusion - 61шт
объявления с Ford Fusion - 7шт