Toyota RAV4

Пробег:
КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.2 turbo дизель
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Володимир (Украина, Киев) Дата: 2016.10.24
Расход в городе: 12.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км
Машина моєї знайомої.. Вирішив написати відгук з точки зору пасажира..). Маршрут нашої поїздки Київ-Полтава (+ по Полтавській обл.) - Київ (сумарно майже 800 км) За час поїздки виявив для себе і плюси і мінуси... ПЛЮСИ: * Просторий салон, здоровий багажник. * Гарна комплектація (в нашому випадку): 2-х зонний клімат, шкіряні сидіння з підігрівом (і передні і задні), спинка заднього дивана регулюються по наклону спинки, ксенон, автоматичне закриття багажника і тд.. * Рєзвий мотор (дизель) і достатньо шустрий автомат.. * Машина добре тримає дорогу (в тому числі на високих швидкостях). * Не пробивна підвіска (заточена більше під асфальт, ніж під бездоріжжя). МІНУСИ: * специфічний дизайн "морди" авто.. (на любителя)). * звук мотора після 3000 об/хв надто гучно чути в салоні (дизель). * шум від вітру на високих швидкостях (після 140-150 км/год).. Думаю одна з причин шуму - великі дзеркала заднього виду.. * на рівному асфальті підвіска здається досить комфортною, трошки "потряхує на ямках", при цьому шуму від неї не має.. АЛЕ, на "грунтовці" - підвіска надто жорстка, в салоні хитає як "корабль під час шторму")). * НЕ має підсвітки багажника!!! ЯК ТАК?? Зекономили??) При цьому кришка багажника відкривається і закривається автоматично сама!) Не розумію цієї логіки.. * спереду досить специфічна ергономіка (нижній ряд кнопок на панелі - не видно).. Теоретично, до цього можна звикнути.. * по салону багато ніш для дрібниць, але немає куди покласти телефон (щоб він був у видимості для зору) Чи я придираюсь?)). * дизельна версія дорогувата (від 31 тис. до 41 тис $).
Совет: Добрий апарат для їзди по місту і на довгі дистанції (по асфальту).. На середнє і тим паче на серйозне бездоріжжя - думаю краще не лізти.. Максимум - в ліс на пікнік, по сухому грунту).
еще отзывы с Toyota RAV4 - 106шт
объявления с Toyota RAV4 - 11шт