Hyundai ix35

Год: 2011
КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Олег (Украина, Львов) Дата: 2016.08.17
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.8 л/100км, средний: 7.5 л/100км
Користувався автомобілем рівно 5 років. Купив у неофіційного дилера Рік Авто. Збірка авто була корейська для європейських країн. Комплектація максимальна з панорамою, лише без ESP. За весь час експлуатації (понад 80 тис. км) мав 2 проблеми: 1. Підвісний підшипник почав гудіти на 15 тис. км. (замінили по гарантії). 2. Датчик парктроніка задній після сильного морозу заглючив (замінили по гарантії). Інших нарікань не спостерігалось. Машина добре зібрана, тримається купи. Не надто жорстка та не надто м'яка, порівняно з конкурентами (розглядав перед купівлею Toyota RAV4, Kia Sportage, Mitsubishi Outlander, Suzuki Vitara, Ford Kuga). РАВ4 - занадто жорсткий, Мітсубісі та Сузукі - не економічні та заслабкі двигуни, Куга - менший салон і місця менше за тих самих розмірів. Сподобався на Хюндай двигун: тяга, надійність, економічність. Продав автомобіль тільки через брак місця - збільшилась сім'я. Усі перестороги щодо корейських автомобілів в Інтернеті були неправдивими. Я задоволений купівлею та користуванням цього автомобіля. Зараз теж купив Хюндай, тільки трохи більший.
Плюсы: Надійність, економічність, ергономіка, зовнішній вигляд, добрий розподіл місця як для цих розмірів авто. Дуже багато місця біля запасного колеса - можна все додаткове для авто заховати там.
Минусы: Датчики парктроніка. Розмовляв з кількома власниками - теж мали таку проблему. Щоправда після заміни їх - проблема зникла.
Совет: Чудовий автомобіль. Для сімей з дітьми теж підходить - перевірив сам! Рекомендую!
еще отзывы с Hyundai ix35 (Tucson ix) - 24шт
объявления с Hyundai ix35 (Tucson ix) - 2шт