Plymouth Grand Voyager

Двигатель: 3.8 бензин + ГБО
Кузов: минивэн, 5 дв.
Автор: Станіслав (Украина, Дрогобыч) Дата: 2016.07.17
Расход в городе: 18.0 л/100км, по трассе: 10.0 л/100км, средний: 14.0 л/100км
Взяв (Поміняв) машину 04.2016р. На АУДІ А6 1995р. 2.6 бензин. Плімут приїхав з м. Черкаси зустрілися на половині дороги, попробував автомат нормально не копальня. Погнав машину до дому після переписку, а це 400 км. Дома зазнав на СТО діагностика ходової показала що потребував заміни: задні амортизатори, підшипники ступіц, солдатики і втулки стабілізатора, ще були незакручені два болта балки. Непрацював правий склопідйомник, підтікала помпа мотора і гудів ГУР. Крім ГУРА все зробив вльот невеликий, як на машину такого року, всього 350 євро без роботи. Але воно того варте. Через місяць після покупки два раза їздив нею в Київ і ще в Рівне, ну і намісці накатався 8000 тис. км. Ще прийшлось поміняти свічки і дроти, плюс 35 євро. Скажу так мотор 3.8 хороший але йому хватає на його вагу і мотора 3.3. По комфорту АУДІ не до порівняння. Кому потрібна велика сімейна машина рекомендую. Можливо мій відгук поможе комусь оприділитись з покупкою такого авто. Поїжжу більше напишу ще щось.
Плюсы: Великий сімейний корабель, який швидко перетвориться в грузовий бус для перевезення вантажів.
Минусы: Мінуси описували інші я небуду, бо прокладка між рульом і сидінням в машині це і є МІНУС.
Совет: Обов'язково перед покупкою на СТО щоб можна було обґрунтувати торг.
еще отзывы с Plymouth Grand Voyager - 2шт
объявления с Plymouth Grand Voyager - 0шт