Daewoo Nexia N150

Nexia N150Год: 2013
Двигатель: 1.5 бензин
Автор: Виктор (Украина, Кривой Рог) Дата: 2015.02.26

Машина ok!!! Саме то для наших доріг. Ціна в зрінянні з нашими машинами теж... - хотілося б дишевше. Тільки ми ж ... не узбеки. В Узбекистані вона 5000 баксів в магазині коштує. б-у 1000 зелених до 100 тис. пробігу. Ну хвате про ціни, поговоримо про машину. Розхід пального 7.5 по місту і 8 взимку з невеличким прогрівом - довго не грію. Ходова и двигло бомба. В такі ями вскакував шо думав все повідлітає. Та ні Даже ходова хоть би хни. Спеціально їздив на діагностику після того. Діски на 14 дюймів, ризина 185/60 Continental ContiComfortContact. Я на машинах не їздю, я літаю. Наскільки хороша ходова шо діски не погнув ні разу. Да, діски не всі підходять, краще помірять, а потім куплять ЕТ- виліт тільки - 49 тому, що на передку зажимає супорта. Взимку на зимовій ризині Michelin Alpin A4 вообще клас - керованість суперська. Херовий Салон малий для наших баб з заді. Спереді так собі - на мій погляд в Матізі краще. Вмене був Матіз можу сказати з впененістю. Двері передні, посадка для крупної людини не підходять. Багажник великий, але для чого. Баштана вже нема сапи возить.
Плюсы: Ходова. Кліринс.
Минусы: Салон менший чим у Матіза.
Совет: Я впенений, шо за ВАЗи та Ланоси краща.
еще отзывы с Daewoo Nexia - 81шт
объявления с Daewoo Nexia - 1шт