Opel Zafira B

Zafira BГод: 2007
Двигатель: 1.8 бензин
Кузов: минивэн, 5 дв.
Автор: михайло (Украина, Миргород) Дата: 2015.02.18

Опель Зафира В. 2007 року. 1.8 л. 140 к.с., МКПП. Добрий день. В «Інфокар» я вже щось писав про мій автомобіль але давно і небагато. Маю бажання розширити викладені раніше враження від володіння цим автомобілем. Купили ми його у 2009 році у дворічному віці і з пробігом 96 тис. км.!!! Не відомо куди так багато їздив попередній власник бо я за рік проїжджаю всього 9 -10 тисяч км. хоча й їжджу кожен день. У цьому 2015 році буде 6 років як експлуатую автомобіль. Пробіг на березень 2015 року склав 152000 км. Враження дуже позитивні. Тут слід зазначити, що я не працюю на рекламу, я простий інженер, працюю викладачем, а автомобілі люблю не тільки за те, що вони перевозять нас туди-сюди, а ще й тому, що вони вершина технологічного розвитку суспільства і показник економічного розвитку країни. Коротко кажучи, автомобіль для мене і транспорт і хоббі, я розуміюся на них і навіть люблю, а тому й обслуговую тільки сам. Ніколи від мене ви не почуєте - оця машина класна а ця зовсім не годиться. У кожної марки, а особливо, окремої моделі є свої і плюси і мінуси, які враховані у ціні і призначенні автомобіля. Що подобається мені: - Cім місць у салоні потрібні не часто але так приємно, що вони завжди з тобою. - Дуже просторий багажник 650 літрів у звичайному 5-місному варіанті, а при складених задніх і (зсунутих) середніх сидіннях маємо 1820 м2 і рівну підлогу. - Висока вантажопідємність 570 кг. - Відмінна керованість і гальма. Хороша динаміка 11, 5 сек. до100 км. і максимальна швидкість197 км/год. для півтори-двотонного сімейного автомобіля. - Зручна висока, якщо потрібно, посадка. - Якісні матеріали передньої панелі. Постійна підсвітка приладів при відчинянні дверей, супровід світлом фар до дверей уночі, клімат, круїз-контроль, нормальна музика - 6 динаміків, 4 подушки безпеки, паски безпеки з попереднім натягом і т.і. До речі, це середня комплектація. - Дуже ефектне і ефективне рішення фірми Адам Опель зробити сталеві колісні диски у формі легкосплавних і прикрити їх якісними ковпаками, хто не знає не повірить, що то не лиття. - По мотору (Z18XER) зауважень нема. Масло міняю через 8-10 тис. км. бо їжджу, в основному, у режимі стоп-старт, а це найгірший варіант для мотора. По сервісу рекомендують 15 тис. км. - З маслом не експериментую - беру те, що пише виробник GM 5W30. Доливання ніякого не треба, решту 0.5 л. з 5 літрів використовую на мопед або мотоблок. - Взагалі мотор дуже вдалий. Зняти 140 кінських сил і 175 Нм крутного моменту з 1.8 л. без наддуву це високий показник. Подібні показники є лише у мотора 1.8 від Хонда (показники потужності і моменту один в один) тільки розрекламований краще. Побажання скептикам-щоб не хрипіли і не цокали шестерні розподільчих валів і фази були на місці не економте експериментами на маслі!!!!!! Будете їздити без проблем. - Бензин - тільки WOG звичайний А95 і раз на рік бак А95 «мустанг». - Комплект ГРМ поміняв (сам) на 140 тис. при нормі пробігу 150 тис. Зняті ремінь і два ролики у відмінному стані. - Помпа стоїть рідна питань нема, але міняти її легко бо приводиться вона зовнішнім клиновим ременем (генератор, компресор кондиціонера і помпа). - Коробка ручна 5 ступенева. Працює відмінно, передачі вмикаються тягами і дуже чітко, як застрибують у місця фіксації. - Педаль газу електронна без проблем, плюс важлива функція – на холостому ході (нога знята з педалі газу) машина виїжджає на будь яку гірку. - Витрата пального по місту (райцентр 45 тис. населення) влітку 8, 0-9, 5 взимку 9, 5-11 л. (залежно від якості прибирання снігу). На трасі при 80-90 км/год. - близько 6.3 л. при 100-110 км. -7.2л. при 120-140 -8.5 -9л., за 150 км.- 10-11 л. Для майже двотонної машини показники непогані. - Взимку машина дуже швидко набирає робочу температуру-слава термостату, і в салоні тепло, дуже тепло. - Кондиціонер, як і всі інші, потребує дозаправки хладогентом (Р134). Це я робив 1 раз після купівлі авто у 2009 році і до цього часу добре працює. - У відгуках інших читав, що злазить фарба з задніх дверей чи ще десь. Не знаю, у мене нічого не злазить і ніде не ржавіє. - Автомобіль зібраний у м. Іллічівськ з польського кузова і німецьких комплектуючих. При крупновузловій збірці якість автомобіля ніяк не погіршується. Єдина Українська річ у машині це акумулятор «Іста» чи Веста», не хочу іти дивитися, теж іще живий. - Вигляд машини. При її невисокій ціні сприймається як авто значно вищого класу ніж Опель Астра. - Відчуття «породи» автомобіля - європеєць, німець. Що не подобається, вірніше не зовсім вдовольняє: - Коробка передач повинна бути 6 ступеневою. Запасу потужності движка вистачає з головою, а от економічність на великих швидкостях могла б бути вищою. При швидкості 105 км.год. уже 3000 обертів. З іншого боку є запас тяги і обгони даються легко навіть на 5 передачі. - Широкі передні стійки, які суттєво перекривають огляд зліва. Треба трохи виглядати якщо не хочеш проблем з пішоходами. Розумію, що це плата за 5 зірок з безпеки. - Коли їдеш сам можуть трохи стукати шарніри сидінь другого ряду бо там складна система трансформації. Теж можна побороти. Що ламалося, мінялося: - Ламалося нічого, навіть лампочки не горіли. Ні збрехав, слабке місце все таки є - це обмежувальні тяги дверей (ограничители російською). Там зтираються пластмасові ковпачки на пружинах і ті впиваються у пластмасову тягу. Навіть двері ніяк відчинити. Не поспішайте ламати, все досить легко ремонтується якщо ви можете тримати в руках напилок чи інші слюсарні інструменти. - Міняв ступицю-підшипник переднього правого колеса - налетів на випавшу з вантажівки тротуарну плитку. Ну і звичайно ж правив диск. Тоді й оцінив його. - Тяги-стійки стабілізатора, гальмівні колодки, ГРМ, охолоджуючу рідину і фільтри - це все розхідні матеріали. Передні і задні амортизатори рідні і на заміну не просяться. Задня підвіска виглядає вічною. Дай бог, щоб так і було. Ну здається все. Вірніше говорити є про що, але не всі мають терпіння так багато читати. Підсумок: машина надзвичайно універсальна для безпонтовитих людей з багатодітною родиною або для тих хто не хоче відвертого «пиріжка» а перевезти деколи треба багато. Малозатратна. Будуть питання звертайтеся відповім.
Совет: Якщо Ви знаєте чого хочете від автомобіля то не пошкодуєте.
еще отзывы с Opel Zafira - 14шт
объявления с Opel Zafira - 3шт