Geely Emgrand 7 (EC7-RV)

Двигатель: 1.5 бензин
Компл.: Comfort
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Ярослав (Украина, Ивано-Франковск) Дата: 2014.05.24

3 місяці назад купив Емгранда за ціною 109 900 грн. Дуже хотів седан (через ефектний зад), але дружина переконала, що хетчбек більше молодіжний. Колір вибрали коричново-бордовий - дуже "бомбезно" дивиться на сонці коли машина чиста. Після того як купив, поїздив, я їй дуже вдячний дружині що настояла на хетчбеку. Крім зовнішнього вигляду, в хетчбека практичніший багажник і комлектація набагато краща ніж в аналогічному седані. Я з одним знайомим оформляли в МРЕВ машини, у нього був седан в такій самій комплектації (1.5 comfort). Коли чекали на документи, стояли на вулиці і порівнювали наші авто. Моя на 1000 грн була дорожча, але в його седані нема люка, електропривода сидіння водія, 2 подушки безпеки (в мене10), в мене кращі крісла (з краще вираженою боковою підтримкою), колеса на 16 замість 15, парктронік...? Після побаченого, знайомий сказав краще б я йому свою машину не показував. З самого початку був вражений дуже великою витратою пального, близьки 15-18 літрів. З часом розхід зменшувався. А після ТО-0 на 4 тис. км. щось з машиною трапилось і вона стала набагато жвавішою і розхід зараз складає від 6 до 9 літрів. Можливо тому, що після обкатки я обробив мотор і коробку ХАДО (це не реклама). В авто хороша пічка і кондиціонер, двигун швидко прогрівається. Машина відносно проста, - в ходові все міняється окремо, в моторі ланц ГРМ. Підвіска досить комфортна, шумоізоляція хороша. Чорний, досить якісний салон з мяким торпедо. Машина реально виглядає на більше грошей ніж за неї просять. Машина на якій не виникає відчуття що ти переплатив. До Емгранда в мене був Ніссан Ноут, і можу сказати, що як це не дивно але Емгранд кращий. На мою думку співвідношення, ціна-якість-комлектація в емгранді на даний час поза конкуренцією. А хто боїться "китайців"?... колись так боялися Деу Ланоса. Всім удачі.
Плюсы: Співвідношення,ціна-якість-комлектація . Солідний вигляд. Кліренс. 5 років гарантії. Комфорт. Не цікава угонщикам. 4 зірки Euro NCAP
Минусы: Можливо, буде не комфортно сидіти високим водіям. Китайський бренд.
Совет: Кращої нової машини за такі гроші не знайдете.
еще отзывы с Geely Emgrand 7 (EC7) - 91шт
объявления с Geely Emgrand 7 (EC7) - 4шт