Peugeot 301

301Год: 2014
Пробег: 800 км
Двигатель: 1.2 бензин
Автор: Андрій Довганюк (Украина, Ивано-Франковск) Дата: 2014.05.18

Всім привіт ! Я також поповнив ряди власників пежо 301. Поділюся своїми враженнями, пробіг 800км, як і всі хто брав 1.2 переймався чи вистачить потужності мотора, так як полюбляю динамічну їзду, але при виборі даної моделі був поставленний в рамки і зігравши на курсі долари ризикнув взяти саме 1.2 комплектацію актив. До цього була авео автомат тому на початках звикав до механіки. Динаміки по місту вистачає це правда, на трасі буду відвертим хотілось б більше потужності але час бере своє і до всього звикаєш. До 100-110км/год. набирає швидкість досить пристойно, потім вже потрібен деякий час щоб її розігнати більше. Салон простенький але просторий, не подобаються дверні карти, відсутність підлокітника, кермо без кнопок регулювання аудіосистемою, не має підсвітки в бардачку, не поставлена ручка для переднього пасажира та й ще декілька дрібничок, але це все не суттєво. Самий великий плюс цієї машинки на мою точку зору це витрати пального.По місту 6.7-6.9, по трасі 4.5-4.7, після авео автомат з її 12 літрами по місту це велика різниця. Дуже сподобалась підвіска яка відмінно справляється з досить поганим асфальтовим покриттям у нашому місті. Спочатку заправлявся на Окко 95пульс а 2 останні рази на формулі залив 98 і мені дуже сподобалось. Може це психологічний самообман але мені здалося що машинка стала жвавішою, по витратах відмінності не відчув а по ціні він навіть дешевший за 95пульс. Магнітофон поставив звичайний піонер але домовився і буду міняти на 2дінний, також дуже хочу поставити підлокітник. Ну от поки і все, занадто мало часу щоб робити більші висновки. Буду радий відповісти на ваші питання чи отримати якісь поради, дякую.
Плюсы: Витрати пального, ходова, великий салон.
Минусы: Простий салон.
Совет: Купуйте і насолоджуйтесь новою машиною. Бажаю всім тільки щасливих поїздок.
еще отзывы с Peugeot 301 - 40шт
объявления с Peugeot 301 - 0шт