Toyota Camry

КПП: авт.
Двигатель: 2.5 бензин
Компл.: Lux
Автор: Сергій (Украина, Теплик) Дата: 2013.11.15

Отже, пройшло 2 роки з моменту покупки і експлуатації авто. За цей час наїздив 34 781 км (окрім Тойоти ще володію Рено Кенгу 4+4 і службовою Шевроле Нивою), пройшов 2 ТО, які проходив в ОД в місті Вінниця. Попереднім авто теж була Тойота Кемрі 2008, так що вибір машини був свідомим і недовгим, як тільки вийшла нова модель V40 продав і купив цю, так що буду порівнювати з нею. За два роки експлуатації жодних проблем - все працює як книжка пише. В порівнянні із попередньою моделлю машинка стала краще їхати в рази і при цьому ще й менше споживати пального. Навіть не знаю чи це так вплинули + 13 к.с., чи прибавка в об'ємі, чи інженери просто щось перенастроїли, але машинка стала якоюсь живкішою, вона почала швидше реагувати на натиск педалі газу, вже намає такої паузи як на 40-ці. Якщо на 40 моделі я просто їхав, то на цій буває хочеться поганяти, благо і підвіска дозволяє це робити. Не сказати, що підвіска стала жорсткою і управління феноменальне - ні, але це і не попередня підвіска, яка живе ніби окремим життям не відчуваючи жодних ям, розгойдуючи машину на горбочках і крениться в поворотах так наче ти маєш злетіти в кювет. На V50 підвіска і авто одне ціле, ти вже краще відчуваєш звязок між машиною і кермом, відчуваєш стан дороги, крени в поворотах теж є, але вони не такі критичні як на попередній моделі, в поворотах я швидкість лиш трішки, дивлячись на умови. Але хочу сказати, що і комфорт ніде не дівся, машинка м'яко іде по наших дорогах. Так що на ходовою японці добре почаклували - молодці. Останнім часом люблю їздити на задньому дивані, добре що є кому возити, місця там ну дуже багато, та ще й під себе можна настроїти сидіння, і обігрів є, і музикою управляти можна і навіть помойму БК, коротше кажучи класно. Сама машинка мені подобається і по цей день, про дизайн говорити не буду, бо смаки в усіх різні, але ще раз підкреслю мені він дуже подобається. Багажник величенький, відкривається і з пульта, і з надвору кнопкою під кришкою багажника. Хотів би підкреслити хороше ксенонове світло з поворотними лінзами, класна штука вночі. Розхід по трасі всередньому 7.0 л, змішаний десь 8.5 л, міський точно не скажу бо живу у селі, хоча за моїми спостереженнями приблизно 10 - 10.5 л. В основному наче все. Якщо будуть питання - будь ласка, буду старатись оперативно відповідати.
Плюсы: Двигун. Ходова. АКПП. Дизайн. Оптика.
Минусы: ЛКП. Монохромний старий як світ дисплей клімат-контроль.
Совет: Машина супер, вона коштує своїх грошей це точно, надійна і недорога в обслуговуванні.
еще отзывы с Toyota Camry - 114шт
объявления с Toyota Camry - 12шт