Renault Megane Hatchback

Двигатель: 1.5 turbo дизель
Компл.: confort
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: ivan (Украина, Киев) Дата: 2013.06.09

Придбав у травні 2013 і проїхав ще досить мало, тому лише перші враження у порівнянні з двома попередніми авто (Мазда3 -2006 і Тойота РАВ4 - 2009). Як і попередні рази - спочатку кайф, ейфорія, захоплення - все подобається, недоліки вилазять пізніше. Хоча... Про муки вибору без вибору писати не буду, всі це пережили, а критерії відбору були наступні: 1. Ціна (з часом все більше розумію, що вкладати великі гроші в метал на вулиці немає сенсу). 2. Простір (сім"я з 4 осіб + достатнє багажне відділення). 3. Економічність (від стабільних покращень в нашій країні все більше доводиться працювати на благо АЗС). 4. Кліренс (тут все зрозуміло, столиця європейської держави, особливо цієї зими і навесні перетворилася на блокадний Ленінград після безкінечних бомбардувань. Знову випав сніг і взагалі зима прийшла якось несподівано). 5. Безпека (не розумію, як можна продавати сьогодні авто лише з двома airbag, або взагалі без них. Про інші ситсеми мовчу). Отже, після тривалих переглядів автосалонів, тест-драйвів, відгуків і відеотестів вибір зупинився на Рено Меган. Попереднє авто РАВ4 влаштовувало усім, окрім витрат пального. Станом на сьогодні 10-11л/100км це вже багато(моя особиста думка). І як наслідок малий запас ходу. Я втратив 4х4 і гарний кліренс, але пішов на це свідомо, оскільки за межі Києва майже не виїжджаю, а тут він не дуже потрібен. Навесні, коли Київ засипало снігом, повний привід мало кому тут допоміг. А щодо кліренсу, то поки проблем не виникало. Проїжджаю спокійно скрізь, де чіпав пузом на Мазда3. На даний момент комп показує витрати пального 5.7/100 км, але ця цифра поступово зменшується. Вражає запас ходу, на повному баку можна проїхати по трасі бл 1500 км. Дуже м"яка підвіска (особливо після кросовера), класна шумка (дизеля не чути в салоні), все зручно, комфортно і під руками. Турбіна - зручна штука, обгони, ривки - фантастика (все відносно звичайно, шумахери будуть сміятися). Порадувала трансформація салону, задні подушки легко знімаються і спинки лягають горизонтально, утворюючи величезний об"єм. Зручна штука карта-ключ, круїз і bluetooth. Наразі все, а час покаже.
Плюсы: Економічність, запас ходу, кліренс, практичність, безпека, шумка, підвіска, якісний пластик, ціна/якість.
Минусы: поки не знайшов.
Совет: Вибір авто - це як вибір нареченої, справа інтимно-індивідуальна. У кожного своя дорога і свої аргументи. Щасти усім!
еще отзывы с Renault Megane - 77шт
объявления с Renault Megane - 6шт