Skoda Yeti

Двигатель: 1.8 turbo бензин
Компл.: EXPIRIENCE
Кузов: универсал, 4 дв.
Автор: Роман (Украина, Львов) Дата: 2013.05.18

Всім привіт! Проїхавши 5-6 тис км (купував б\в), вирішив написати свій відгук (бо є вже що сказати), оскільки купуючи єті також читав чимало інформації (вігуків в т ч) про нього. Можливо, це також допоможе комусь із вибором. Чому вибрав Єті: до нього був Румстер 1.6 - за 160 т км (4.5 роки) жодних проблем із мотором, електрикою, трансмісією, в ходовій 2 рази міняв сайлентблоки задні і 1раз передні, на 100т км стійки, все решта дрібниці. але зараз не про нього, подібна трансформація салону, яка мене влаштовує. Значить, Шкода надійна. Румстер продав за тиждень з дня публікації оголошення за гроші, на які розраховував. Тепер про головне - про Єті. Дизайн - кому, що подобається. Салон - все по шкодівськи якісно, правда пластик дверей і багажника дуже легко царапається. Сидіння зручні, з хорошою боковою підтримкою (матеріал обивки хрєновий), немає підігріва не знаю чи це + чи-, правда за такі гроші міг би бути в стандарті, знаходив зручне положення за кермом довго - то занизько то зависоко, найгірше було розібратись з ногами і руками - то рукам зручно - ноги зігнуті, то ногам - зручно, руки не дістають, вильоту руля мало.:) вертикальніша посадка і всівся нормально. По оглядовості: спочатку не розумів, які стійки критикують інші, що за ними машини ховаються, думав передні. Але після одного випадку зрозумів- бокові між передніми і задніми дверима! особливо уважним треба бути, коли в"їжджаєш на головну дорогу зліва направо. В салоні треба посидіти самому: мені і всім хто їздить зі мною місця вистачає. Ногу на ногу ззаді не закинеш - це не Суперб. Негативно на комфорт впливає резина 50го профіля (225/50/17), особливо на бруківці з гострими трамвайними рейками - вже є поріз боковини, але така стояла. Проте на трасі - КАЙФ! В салоні "свєрчкі" не прослуховуються, правда порипують резинові ущільнювачі (прислухатись), треба змазати силіконом. Багажник дійсно малий, але мені його вистачає, але це НЕ СКРИТИЙ ДЕФЕКТ. Всеодно лижі і велдосипеди в основному всі кріплять зверху, а задню полку можна поставити ветикально, піднявши задні підголовники і напхати в багажник барахла:) Реально, можна кинути ремкомплект і витягнути запаску 225/65/16, правда ввжаю це поганим рішенням для наших доріг. Мотор 1.8Т - це клас! Можна їздити спокійно і економно. По місту з кліматом за 1600км при середній шв 28км\гд розхід 10.6; по трасі при шв 110-120 8.3л. Без клімата при 80-100-110км\год з Києва до Житомира 7.5л, дальше до Львова при середній по борткомпу 115 10.2л\100км; Після цієї поїздки (1200км) долив 0.35л масла (було по Щупу на мін). Після цього раз в 1тис км провіряю масло - за 3 тис долив ще 0.2л. Все залежить на 100%від стилю їзди. На сервісі сказали, що розхід може бути і до1л\1000км! І це нормально, тоді масло можна не міняти лише фільтр;)) Кнопкою офроад ще не користувався - не для офроада купував цей автомобіль - для того щоб спокійно виїхати по слизькому підйому, не більше. Буде можливість спробую і опишу. Читав про проблеми зі щепленням. Здається вони в мене також починаються. Може це проблеми перших партій. Коли під нагрузкою починаю відпускати педаль - щось якби підсвисне, скрежетне в трансмісії. Незавжди і непостійно. На сервіс ще не звертався - машина негарантійна, всеодно скажуть вскривати. Для того щоб вскривати куплю запасне взборі (вижимний диск корзину), маховик брати не буду - не думаю, що він вже здох.:(( В мене двостор клімат, в авто режимі дує в лице, а бокові по шиї - закриваю дефлектори на панелі на"0", або виключаю положення "в лице" переходить в ручний режим правда оберти вентилятора регулює автоматично. Можна брати з круляшами кондиціонера - в Румстері працював класно. Одним словом, я ЗАДОВОЛЕНИЙ покупкою. Буду радий якщо комусь, цей відгук допоможе у виборі.
Совет: Обов"зково попробуйте на тесті, проїдьтесь км 50 містом, трасою!!!
еще отзывы с Skoda Yeti - 27шт
объявления с Skoda Yeti - 0шт