Peugeot 307 SW

307 SWГод: 2007
Двигатель: 2.0 бензин
Кузов: универсал, 5 дв.
Автор: Сергій (Украина, Радывылив) Дата: 2013.03.15

Тато в 2007 році купив моє Пежо в салоні, яке в 2012 перейшло в мою власність замінивши Омегу 1996 року. Перший рік експлуатації машинка грішила поломками і не можна сказати що дрібними - згорів модуль запалювання, заглючив бортовий комп, допомогла тільки заміна, зламався механізм підйому запаски. Все було замінено по гарантії, без будь-яких проблем. Навіть коли згорів модуль запалювання, приїхав евакуатор за 100км, забрав на СТО і все відремонтували за свій рахунок. Потім жодних проблем з машиною не було. Зараз пробіг 102000, всі детальки підвіски і резинки в оригіналі і в ідеальному стані. Пересівши з Омеги на Пежо, моя перша поїздка була по бруківці... перша думка була - навіщо я взагалі міняв машину. Пежо вразило дуже жосткою підвіскою і поганою шумоізоляцією... Алеее, потім протестувавши майже всі конкуренти Пижика, а це Астра Н, Меган2, Імпреза (2008р), Церато, Сід, Гольф4, я зробив висновок що Пежо по цих характеристиках твердий середнячок, а мої негативні емоції зумовлені феноменальною плавністю ходу моєї попередньої машини. Тому підвіска 307 - в міру жостка (порівняно з конкурентами), зате дуже надійна, керованість відмінна... По простору салону, якості матеріалів, і дизайну (салону), всі конкуренти нервово курять в стороні... Зовні тут вже на смак, понтів немає, але все дуже симпатично. Двигун 2.0 - дуже динамічний, відносно економічний, абсолютно безпроблемний. В моїй комплектації є панораний дах, дуже ефектно виглядає. Розхід - 6.2-6.5 (траса) 8-9 (середній) чисто міського циклу в мене немає. Я не кажу що 307 це найкраща машина, але серед конкурентів які я вище описав, дійно краща за всіх.
Плюсы: Якість салону його дизайн і простір, надійність, зовнішній дизайн.
Минусы: не виразна задня частина (тільки універсал), жосткувата підвіска, шумоізоляція могла б бути кращою.
Совет: Однозначно купувати, бо серед конкурентів це найкращий вибір.
еще отзывы с Peugeot 307 - 40шт
объявления с Peugeot 307 - 0шт