Hyundai Elantra MD

Elantra MDГод: 2011
Двигатель: 1.6 бензин
Автор: Сергій (Украина, Львов) Дата: 2013.01.09

Вже пройшло, чуть більше року, як я катаюсь на Елантрі. Перед тим , як зупинтись на ній, за один день об'їхав 6 салонів, в тому числі, тойоти та шкоди, де в останьому менеджер, дивлячись на моє скривлене обличя сказав "ну тут серед конкурентів хібащо тільки нова Елантра" - ну це і стало останім аргументом)) Відчула вона на собі повністю смак українських доріг, особливо в Львівській області в напрямку інших обласних центрів, хто їздив той мене зрозуміє... Тут випливає справді, достойна надійність, бо не було навіть найменшого натяку на якусь несправність зважаючи на тещо було кілька грішків, що здавалось що колеса десь в тій ямі так і лишились:) Якість салону радує, не чути скрипів, ніщо не калатає... Що до шумоізоляції, то моглаб бути і кращою, але як не крути це є Ц-клас... Динаміка як на 1.6 досить пристойна, особливо до 80 км/год, хто із знайомих не сідав за руль завжди перепитував "Скільки, скільки тут!?", хоча трішки шкодую що не хватило терпіння дочекатись 1.8. Що до управління, то робота електро-мех. підсилювача тішить, машинка досить слухняняна, тішить також плавність ходу, Елантра справді є досить комфортним та м'ягким автомобілем, хоча є і інша сторона медалі в цієї якості, коли при повномій загрузці появляється поперечна розкачка. Перед тим як писати відгук, зайшов на форум, почитав трошки і був в шоці, це явно не про мою машину!)) Проблема із задньою підвіскою явно перебільшена, що я зробив в першу чергу після покупки приспустив колеса до 1.9-2.0 бар, точно не пам'ятаю, ( ну не дивився я в паспорт, і незнав скільки треба, робив суто на відчуття)...і нічого диски міняти чи рівняти ще не прийшлось... Взагальному, що сказати: машина не викликає негативних емоцій, а до дизайну взагалі ще досі звикнути не можу, завжди радує око, також приємно коли замічаєш на собі погляд перехожих:))
Плюсы: Дизайн. Двигун+корбка. Якість салону. Надійність. М'ягка та комфортна підвіска.
Минусы: М'ягка та комфортна підвіска. Шумоізоляція. Стереотипи ;)
Совет: Моя порада, вибираючи машину, білше часу все таки провести в автосалонах, ніж на форумах...А там вже не має значення чи хюндай чи тойота чи шкода іт.д. головне що ваш вибір вас повністю задовільнив!
еще отзывы с Hyundai Elantra - 94шт
объявления с Hyundai Elantra - 3шт