ВАЗ Lada Kalina 1118

Lada Kalina 1118Год: 2006
Двигатель: 1.6 бензин
Автор: Ігор (Украина, Белая Церковь) Дата: 2012.06.06

лада каліна в мене службова, взяв авто з пробігом 95 000 км, зараз намотав 132 000. за період експлуатації в 9 місяців серйозних поломок не спостерігав. була заміна радіатора (старий лопнув). Спочатку автомобіль перегрівівся, але з новим радіатором все вирішилось. 100 км тому почав через раз працювати склопідйомник із сторони пасажира. Рівнемір топливо показує з похибкою в 30-40 відсотків. Відкручувались гайки на двірниках - що ледве не призвело до біди на дорозі.... передачі перемикаю на швидкостях. 1 передача - 10км. 2 передача - 20 км. 3 передача - 30 км. 4 передача - 45 км. 5 передача - після 65 км. Такі короткі передачі мене зовсім не влаштовують, але мотор проситься перемикати (мабуть машина вже убита) максимальну швидкість, яку я розганяв - 150 км. На такій швидкості мотор страшно реве(((. Крейсерська швидкість в мене по трасі 105-110 км., при такій швидкості шум в салоні невеликий та витрата топлива 6-6.5 літрів. Взимку замерзає замок багажника (питання вже вирішилось за допомогою змащування)
Плюсы: електропідсилювач керма, зовнішній вигляд, динаміка розгону.
Минусы: дуже шумний, часто перегрівається.
Совет: надійний автомобіль.
еще отзывы с ВАЗ Lada Kalina - 132шт