ВАЗ 2112

Год: 2004
Двигатель: 1.5 бензин
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Sherlock Holmes (Украина, Львов) Дата: 2012.04.03

ВАЗ 2112 2004 р.в двигун 8 клап Російська зборка. Порівнював з 2110, 2109, 2115, Автомобіль хороший, робочий силовий агрегат. У порівнянні з іншими варіантами ВАЗ - Чудо ракета, як для зручної спокійної їзди, так і для спортивних змагань на трасі. В машині возив різного роду габаритні важкі речі - по трасі йде і навіть не хрюкне. Для активного відпочинку в важко проходимих лісах і на озерах машинка чудо. Варто одразу при купівлі провірити пороги і підлогу - може бути ржавчина, в мене була я забрав та бітумною мастикою в 2 слоя обробив. Основна проблема російських автомобілів - ржавчина і здута фарба зверху на ущільнювачі вітрового скла, необхідно одразу прибрати щоб уникнути сюрпризів.Двигун доволі сильний і водночас економний в місті 7.5-8.0 по трасі на швидкості 90-120 км/год 6.5л на 100км. Шумоізоляція салону бажає кращого але терпимо, на добрій бруківці жодна іномарка не витримає критики, багажник зручний і багато вмістимий.
Плюсы: Зовнішній вигляд гарний,хороша аеродинаміка, добре тримає слизьку дорогу на швидкості, в салоні та багажнику багато місця,економний 1.5 л двигун, дуже хороша пічка яка швидко нагріває салон і розморожує вікна, автомобіль дешевий в обслуговуванні.
Минусы: Шкода що не іномарка, а лише чудо Російського Автопрому. Найкраще підходить для водіїїв зростом 160-180см.
Совет: Раджу купувати, авто зручне і головне не дороге в обслуговуванні, своїх грошей вартує на 100%.
еще отзывы с ВАЗ 2112 - 52шт
объявления с ВАЗ 2112 - 0шт