Volvo 340

Пробег:
Привод: задний
Двигатель: 1.6 дизель
Автор: Олег (Украина, Львов) Дата: 2011.12.19

Значить авто купив я в липні 2011 року, скільки там було пробігу один бог знає, одометр був заклинений. Купив бо фінанси були обмежені, а транспорт був потрібен. Авто було в принципі в хорошому стані, стояла кілька років в гаражі. Перше враження було недуже через зовнішній вид. Відносно економічності дизеля то це факти (5-7 літрів соляри на 100 км). Але дизель старенький ще й без турбіни, їде слабо((( В салоні мені зручно було (ріст 190 см, вага - 100 кг). Дуже легкий руль, враховуючи відсутність гідропідсилювача. Пічка в мене не працювала, трохи пошаманив, трохи і почала працювати, але зимою в шапці їздив))) Просто вкладати багато коштів не хотілось. Проблеми були зі стартером, поки не купив нового то відповідно він і ламався. За 20 тисяч експлуатації поміняв лише одну рульову тягу.
Плюсы: Економна, має класну проходимість.
Минусы: Вік, це реально єдиний мінус.
Совет: Брати і не задумуватись за ті гроші нічого ліпшого ти не візьмеш, а якщо порівнювати з вітчизняним автопромом то тут навіть нема шо порівнювати - Вольво на 3 голови вища!!! Машина старенька - потрібен догляд)))
еще отзывы с Volvo 340 - 7шт
объявления с Volvo 340 - 0шт