Москвич/АЗЛК 21412

Двигатель: 1.5
Компл.: база
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Тарас Степанович (Украина, Львов) Дата: 2009.01.30

машина була в мене 3, 5 роки зразу після покупки - мотор зробив повністю (200уо станом на 2006рік), карбюратор поміняв на ваз 2108 - НАБАГАТО кращий !! , загалом машиною задоволений бо за ті гроші не має нічого кращого !!!!!!!!!!!!! , комфорт на 3+ , вмісткість салону на 4+ возив все шо можна, двигун був рідний - дуже слабенький на трасі всі обганяли ...130км/год це я розганяв максимум думаю до 145 -дотянув би але не більше! , салон ГРИМИТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , арки СХИЛЬНІ до корозії !!! важке керування (відсутній підсилювач руля, тормоза дуже ПОГАНІ , .... переважно ломалось бензонасос і запалення, карбюратор тому подібне ( НЕЗНАЧНІ ПОЛОМКИ -ДЕШЕВО РЕМОНТУЮТЬСЯ) підвіска надійна але треба весь час підтягувати всі болти !!!! НЕ КУПЛЯЙТЕ З МОСКВИЧовськими ДВИГУНАМИ !!!!!!!!!! краще з двигуном ваз 2106 ТОДІ ТОЧНО НЕ ПОЖАЛІЄТЕ !!!!!!
Плюсы: ЦІНА !!!!!!!!
Минусы: жахлива якість ,дорогі запчастини ,мало якісних запчастин,ДУЖЕ СЛАБІ ТОРМОЗА !!! Нехватає ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНУ!!!! салон гримить !!!! бензонасоси летять краще купляти жигульовські
Совет: якщо купляєте ОБОВЯЗКОВО З ЖИГУЛЬОВСЬКИМ МОТОРОМ ,тромозний циліндр ПОМІНЯЙТЕ НА "ЛУКАС" (від святогора) доглядайте кузов , тоді відслужить вірою і правдою підвіску при ремонті міняти на аналогічну від АУДІ СИГАРИ!!!!!!!-підходить ідеально !!!!!!
еще отзывы с Москвич/АЗЛК 21412 - 18шт
объявления с Москвич/АЗЛК 21412 - 0шт