Skoda Octavia A7

(выбрать другую модель)

 Octavia A7Год: 2018
Пробег: 120 км
КПП: авт.
Привод: передний
Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: Ambition
Кузов: лифтбек, 5 дв.
Автор: Валентин (Украина, Киев) Дата: 2026.04.28
Расход в городе: 6.5 л/100км, по трассе: 4.5 л/100км, средний: 5.8 л/100км
5 - общая оценка
4 - надежность
5 - комфорт
5 - ходовая
5 - внешний вид
Лідер С-класу, безкомпромісний автомобіль. Безтолку нахвалювати чи критикувати будь-що не збираюся. Коли хтось ставить оцінку 2 чи 5, тому що не подобається чи подобається кнопка склопідіймача салону, то я завжди "задоволений" такою "об'єктивністю" та допомогою під час вибору авто. Або оцінка 5 для авто, яке зараз продає власник, автор відгуку - класика. Мені ні продавати, ні брехати не хочеться. А допомогти комусь - залюбки. Тож почнемо з мінусів, щоб не здаватися упередженим. - шумоізоляція - при 120 км/год починає надходити зайвий шум у салон. Порівнюючи із японцями - це тиша. Порівнюючи із D-класом - шумно. Дивлячись із ким порівнювати... - ручка АКПП - відома проблема із облізанням шкіри, успішно замінив на аналог і планую самотужки відновити оригінал, перешити ручку. - пластик - візуально питань немає, виглядає для свого класу пристойно, проте це не той рівень, який хотілося б бачити. Чи багато конкурентів пропонує щось краще? Ні. Але все ж мінус. - коробка - я трохи параноїк та й взагалі використовую авто практично винятково для траси, але для мінімізації ризиків із ремонтами не сильно задоволений використовувати DQ200 у межах міста, а саме у серйозних заторах. Автомобіль натомість віддячує хорошою роботою, катаючись у заміському циклі :] - були проблеми із центральним замком - здох моторчик. Плюси: - динаміка - 150 к.с. цілком вистачає, щоб автомобіль відчувався як пір'їнка - можу порівняти із "важкою" Маздою 3, яка у порівнянні взагалі не їде. - коробка - швидкість перемикання передач - це щось. Але трішки береже сама себе при кікдауні. - витрати - 4, 8 за містом при 100-110 км/год - легко. 6, 5 по місту на світлофорах - легко. Рекорд - 4, 2 л рівно за 100 км дороги, де перші 40 довелося їхати 50-60 км/год. Економність вражає. - керованість - авто доволі добре тримає дугу, хоча крени через пакет поганих доріг можуть бути більші. - кліренс - через пакет поганих доріг на легкому бездоріжжі і поганих дорогах авто почувається дуже достойно, бажання пересідати на кросовер не виникає. - комфорт - доволі комфортний, але це, звісно, дивлячись із чим порівнювати. 300-400 км траси без проблем можна подолати без якоїсь суттєвої втоми. - мультимедіа - взуває більшість, якщо не весь С-клас. - простір салону спереду і ззаду, ергономіка, багажник, ніші для зберігання речей, регульований підлокітник, відома німецька адекватність під час проектування всіх кнопок - без коментарів. Це еталон класу. Інколи навіть приклад для наслідування серед авто D-класу. Хочеш поїхати у подорож і поспати в багажнику біля річки? Кліренс і внутрішній простір це дозволяють. Треба лиш вирішити питання зі сходинкою після складання сидінь. Зробили там нішу для дрібних речей на момент поїздки, типу як друга підлога багажника. - дизайн - авто ні виглядом, ні начинкою не змахує на нудне. Воно не веселе, але воно і не нудне. Вже навіть є якась традиція - дивувати знайомих характером цього автомобіля, знищуючи їхні упередження.
Плюсы: дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об'єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість.
Минусы: шумоізоляція.
Совет: Гарно переглядайте перед покупкою, в т.ч. на СТО. Робіть ендоскопію, комп'ютерну діагностику і у разі хороших результатів - не пошкодуєте. Звісно, якщо авто сподобалось)
еще отзывы с Skoda Octavia - 283шт
объявления с Skoda Octavia - 9шт
Назад   ·   Вверх   ·   На главную
© InfoCar.ua 2005 - 2024