Citroen C5 Aircross

C5 AircrossГод: 2023
КПП: авт.
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Компл.: Feel pack
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Тарас (Украина, Николаев) Дата: 2024.05.20

Авто перевершила мої очікування. Основним крітерієм були: розміри, економічність, надійність. Це моє перше авто, тому до покупки з салону підійшов дуже ретельно. Мій зріст 2 метри, дружина і дітки теж високі. Тому в якості сімейного авто дуже багато моделей було відкинуто з відбору. В фінал вийшли три моделі: ford cuga, mazda cx5 і Citroen C5 aircross. Аналогічні за ціною. Трициліндровий бензиновий двигун Kuga викреслив ford з фаворитів. Pegout і Опель зі своїм 1.5 дизелем на 130 кінських сил теж не потрапили в фінал. Гарні потужні економічні двигуни були тільки у mazda і Citroen. Але у француза крім того дизель з моментом в 400 Nm, які доступні зразу з низьких обертів. Це дає неймовірне відчуття гарного запасу потужності не тільки на трасі, а й в міському циклі руху. За дизайном зовнішнім і внутрішнім Citroen на мій погляд теж є фаворітом у порівнянні з mazda. Але в матеріалах оздоблення салону перевага за mazda. На мій погляд поєднання класичной 8-швидкісної АКПП з дволітровим турбодизелем - доволі вдало. Машина вийшла дуже дінамічною і водночас економною. Задній ряд у Citroen - три окремих сидіння, які можна посунути вперед для збільшення багажника. Центральне сидіння підійде тільки для не дуже широкої дупи, бо приймачі ременів безпеки будуть врізатись в п'яту точку центральному пасажиру. Багажник правильної форми, великий, з полкою над запасним колесом. Полка дворівнева, і під нею багато місця. Є розетка на 12 вольт в багажнику. В центральному підлокітнику - "холодильник". Якщо влітку туди покласти напої і їздити з кондиціонером - то пиво для пасажирів залишиться холодним. Велика кількість різних допоміжних систем значно полегшують процес водіння. Це буде особливо актуальним для водіїв-початківців. Посадка в автомобіль зручна, як у більшості кросоверів. А прикриті дверьми пороги залишать ваши штани чистими при посадці.
Плюсы: Двигун, 8-АКПП, карти дверей прикривають пороги. Кліренс 18см, заводський захист двигуна, економічність.
Минусы: Обмежена кількість кольорів кузова в наявності. Товщина лакофарбового покриття затонка.
еще отзывы с Citroen C5 Aircross - 12шт
объявления с Citroen C5 Aircross - 1шт