Suzuki SX4

SX4Год: 2021
КПП: авт.
Двигатель: 1.6 бензин
Компл.: GL
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Юрій (Украина, Киев) Дата: 2024.04.06
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 7.5 л/100км
Подивився, на ютюбі, обзорчик, 5 років назад, і так «запала» ота маленька машинка з огляду. І от в 2021 році настав час купити авто. Хочу сказати, що то наша перша автівка. І почалися «муки» вибору. Але то 2021 рік, і криза, машин нема, чекати 3-6 місяців. Хотілося, та незнаю шо навіть, хотілося. Відразу дивився б/в, але ні начому не зупинилися. Спортейж не зайшов взагалі, шкода камік файно, але чекати від 6 місяців, карок непогано, але чекати. Хюндай венька замалий, маю зросту 1.90. Кона атмосферник взагалі сподобався. Кашкайчик гуд, теж на замітку. Яріса кроса в салонах не було. Равчика чекати від 6 місяців і ціна. Сітроєнчик с4, на замітку. Ще дивилися вже й не памятаю. І потім зайшли в Сузуку. Дивилися і вітарку і sx4. Перемогла sx4. Комфортно з моїм зростом. За мною можна сидіти. Трошки більше місця для задніх пасажирів ніж у вітарці. Спілкування в салоні, + форуми, + спілкування з людьми, які мали досвід володіння Сузуками і вибір було зроблено. Машинки в наявності, колір на вибір, ну і звісно ціна. Все зважили і все. 3 роки володіння, і задоволення від цієї машинки. Обслуговування у офіціалів - уважні та привітні фахівці, які оперативно вирішують питання не за всі гроші світу. З мінусів - шумка, хочеться зробити її трошки тихішою. Мабуть поки все. Так це перша машинка і важко з чимось порівнвати, хоча мав досвід керування.
Плюсы: Ціна, надійність, керованість, оглядовість, дизайн - мені подоюається, простота, кількість подушок безпеки.
Минусы: Шумка як на мене.
еще отзывы с Suzuki SX4 - 93шт
объявления с Suzuki SX4 - 2шт