Nissan Qashqai

QashqaiГод: 2023
КПП: авт.
Двигатель: 1.3 turbo бензин
Компл.: Tektna plus
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Роман (Украина, Львов) Дата: 2023.10.16
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км
Обираючи між Tucson, CX30 та Qashqai, зупинився на Qashqai. Маленька знижка в 2% за програмою лояльності від Nissan теж стала приємним бонусом. Я обрав комплектацію Tekna+, особливо зважаючи на те, що моя дружина також буде користуватися автомобілем, і лише ця версія має функцію пам'яті сидінь. Щодо технічних особливостей, я хотів обрати варіант e-power, але Nissan трошки розчарував, просивши додаткові 250 000 за цю опцію, коли для X-Trail різниця становить лише 160 000. Однак, незважаючи на це, я придбав автомобіль наприкінці травня 2023 року. Щодо водіння, загалом я залишаюся задоволеним. Однак, посторонні звуки у салоні стали ненрувати. Щодо розходу пального, у міських умовах Львова він складає від 8 до 10 літрів на 100 км, на трасі - від 5 до 6 літрів на 100 км. На автобані з повним багажником і чотирма пасажирами споживання склало 9.5 літра на 100 км при середній швидкості 122 км/год та максимальній швидкості 150 км/год.
Плюсы: Зовнішній вигляд. Адаптивні фари. Цікавий дизайн салону. Просторий багажник та органайзер. Великий сенсорний дисплей. Якісна камера заднього виду, 360 градусів. Ефективна робота безпекових асистентів (але автоматичні гальма ще не використовувалися).
Минусы: Посторонні шуми в салоні навіть при 10 тисячах кілометрів пробігу, район проекції, та щось в обшивці багажника. Кондиціонер перестав працювати ще до 1 тисячі кілометрів пробігу :) 19-дюймові колеса роблять їзду менш комфортною. Постійне скрипіння гальм. Низько розташоване зеркало заднього виду, яке закриває огляд, особливо під час правих поворотів, особливо для водіїв високого зросту (193 см). Неявно працює система заряджання: обіцяють 2 ампери, а насправді надають лише 0.5 амперів. Це стосується як тип-с, так і звичайного USB. Бездротова зарядка працює трошки швидше, але нагрівається і вимикається через короткий час. Ущільнювач дверей багажника відклеюється приблизно через півроку використання. Сподіваюся, цей варіант відповідає вашим очікуванням. Якщо є додаткові корективи чи зміни, будь ласка, повідомте мене.
еще отзывы с Nissan Qashqai - 102шт
объявления с Nissan Qashqai - 4шт