Suzuki Vitara

VitaraГод: 2021
КПП: авт.
Двигатель: 1.6 бензин
Компл.: GL+
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Олег (Украина, Днепр) Дата: 2023.03.17
Расход в городе: 9.3 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 9.0 л/100км
Купив цей автомобіль в 2022 році, новенький з салону. Не було якихось тяготінь вибору, бо твердо знав, що хочу саме цей автомобіль (бо в мене в батька такий же, тільки механіка і повний привід, тому мав досвід покататись на цьому авто). Ось вже майже рік я проїздив на ньому, відкатав всі сезони. Автомобіль дуже крутий, незважаючи на те, що це моя перша машина. Особливо сподобалась надійність, комфорт (так так, саме комфорт, бо мене, наприклад, зимою дуже рятували підігріви передніх сидінь. Підігріви керма мені, якщо честно, не потрібні, бо я навіть взимку ходжу без рукавиць). Камера заднього виду дуже і дуже класна, паркуватися і виїжджати за парковки зручно. На швидкості машина поводить себе дуже і дуже надійна та стабільно. Запасу швидкості мені особисто вистачає, звичайно іноді хочеться більшої динаміки, але в умовах Дніпра сильно не погазуєш. Ручне керування коробкою також гарне, особливо коли затяжний підйом. Їжджу кожен день, тому це дійсно та машина, яка на кожен день. Витрата палива нормальна, не скажу, що прямо паспортна, але і не сильно більше цього. Мені вдалося навіть 0-100 витиснути з неї за 10 секунд, хоча по паспорту 12.5. Зробив вже ТО-0, та ТО-1, дуже приємно здивували ціни на обслуговування, навіть у офіційного дилера. Загалом, я дуже раджу цей автомобіль, особливо для наших доріг, тому що підвіска дійсно багато чого пробачає.
Плюсы: Гарний дизайн. Надійність. Вартість обслуговування. Комфорт.
Минусы: Дещо бісить пластик жорсткий, але за кермом за це забуваєш.
еще отзывы с Suzuki Vitara - 54шт
объявления с Suzuki Vitara - 2шт