ВАЗ Lada 4x4 3-дверная

Lada 4x4 3-двернаяГод: 2006
Привод: полный
Двигатель: 1.7 бензин
Кузов: внедорожник, 3 дв.
Автор: Віталій Перга (Украина, Фастов) Дата: 2023.03.02
Расход в городе: 14.0 л/100км, по трассе: 9.0 л/100км, средний: 12.0 л/100км
Обрав собі дану "машину", так, саме машину, адже автомобілем це важко назвати, в якості першого авто. Дійсно, Нива створена не для 21 століття. Це авто антонім слова "комфорт". По бездоріжжю їде на 10 із 10, вона мене жодного разу не залишила в багні, тому за трактором не бігав)). Рекомендую для придбання лише в якості другого авто для розваг та поїздок на бездоріжжя. Проїздив я на цій фірі трішки більше за 3 роки, зі сторони виглядає як "інвалідка", хоча якщо дивитись спереду то вигляд дуже симпатичний. Варто сказати що мотор хоч із великою витратою пального, але при цьому дуууже тяговите. Легенько тягне причеп з 20-ма вуликами по ґрунтовій дорозі. Якщо маєете мрію придбати це авто - не варто, повірте мені)) Захват проходить через місяць за кермом цього "пилососу".
Плюсы: Прохідність та тяговитість. Ремонтопридатність.
Минусы: Розхід палива шалений, анти-комфорт, слабка стійкість до корозії, надійність. Запчастини коштують "космос", маленький багажник.
Совет: Не рекомендую до купілі якщо збираєтесь експлуатувати на асфальті. Для села відмінний автомобіль, але для виїзду в місто негодиться.
еще отзывы с ВАЗ Lada 4x4 - 9шт
объявления с ВАЗ Lada 4x4 - 0шт