Hyundai Venue

VenueГод: 2021
Пробег: 350 км
КПП: авт.
Двигатель: 1.6 бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Євген (Украина, Черкассы) Дата: 2022.06.06
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 7.8 л/100км
Привіт! Ось моя історія про Venue. Так склалося що купляли перед самою війною і забирати мали 24 Лютого, не встигли ( Але машинка дочекалася, щоби ми забрали її в кінці травня. Забирали із Києва в Черкас, бо місцевий дилер дуже контрастний - керівник наче норм, але продавець не забажав навіть встати із за столу, коли ми прийшли до них. І це я мовчу, що за понад 4 місяці виборів авто і два прохання подзвонити коли буде машина - ЖОДНОГО дзвінка чи контакту. Тепер про авто - нове, гідротрансформатор, простий двигун. Комплектація середня. Пересів із Кенгу 1, теж бензин + газ. Місця порівняно мало, але тепер є гарний привід менше возити всякого у багажнику. В будь-якому випадку, на 3 рюкзака і одну ручну поклажу - місця в багажнику достатньо. Посадка за кермом комфортна, є механічне регулювання в усіх напрямках і сидіння і керма, в довгу дорогу влаштуватися можна. Підігріви керма і крісел. Салон простий. Шкіра дуже приємна але ніжна (вже трошки коцнув на кермі). Світло - краще ніж було. Чи треба покращувати - поки не впевнений. Є задній парктронік і камера - тут все ок. 15-ті колеса, броня на двигун встановлена із салону. Досі в плівках :) Із цікавого: Їхав із Києва в Черкаси в самий пік бензинової кризи, тому бачив витрати і 9.0 л/сотню і 5.5 л/сотню на 70км/ч коли палива було лише пару літрів). Зараз витрати між 7.7 і 9.0, в залежності від черги на АЗК) Динаміка міського авто, до 120 на трасі (15ті колеса) без проблем. Швидше ще не їздив.
Плюсы: Двигун. Гідротрансформатор. Клімат-контроль. 15-ті колеса.
Минусы: Витрати в місті (сподіваюсь що через пару тисяч стане менше). Відкрите питання до каталізатора.
Совет: Кому далеко і часто їздити - беріть топову версію із круїзом. Більше підстав переплачувати $1000 не бачу. Щодо двигуна - грійте, наче так можно продовжити життя кат-у.
еще отзывы с Hyundai Venue - 5шт
объявления с Hyundai Venue - 0шт