Volkswagen T-Roc

T-RocГод: 2021
Пробег:
КПП: авт.
Двигатель: 1.5 turbo бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: nkdrive (Украина, Киев) Дата: 2022.04.01
Расход в городе: 9.5 л/100км, по трассе: 7.2 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Вибирала авто для міста, тому в пріорітеті був бензин і компактність. З того що дивилась: Opel Mokka класна машинка, але позаду мало місця + немає підлокітника, і маленький багажник, Ford Puma - класна приборка але знову багажник і дуже жорстка ходова, їдеш як на табуретці, тестдрайвила його у місті на бруківці)). Masda CX-30 були у наявності тільки топові комплектації поза бюджетом, Skoda Karoq - небуло у наявності + чекати приблизно 9 місяців, VW T-Roc - тестрайвила на трасі (моя помилка), авто більш менш сподобалось, але ціна трохи виходила за бюджет (якщо врахувати постановку на облік + каско) Взяла паузу подумати + моніторила ще якісь моделі і знайшла VW T-Roc 2021 вже на номерах від дилера з пробігом декілька тис км, + ціна теж зіграла свою роль, вирішили таки брати T-Roc. Емоції від практично нового авто вже вляглись, тому що можу сказати, авто скорше подобається ніж ні, але є деякі мінуси які псують картину. - Високий розхід, їзжу 90% часу по місту - середній розхід 9.5 л - як для 1.5 двигуна це забагато. - Жорстка підвіска - по бруківці їдеш наче на човні у шторм - Пластик у салоні жорсткий і виглядає дуже дешево. - Шумка ніяка. - Глючить вай фай у мультимедійці - писала у саппорт - тишина (їхати із цим до дилера не має ні часу ні бажання). - Дилерське облуговування дно, приїхала з деякими проблемами із стар стопом - одразу попередили що гарантія де діє бо війна, причому тут війна до гарантійного обслуговування, написала їм у центральний офіс - тишина. - Коробка підтуплює. За ту ціну яку я її купила в загальному про покупку не шкодую, але якщо брати в салоні то ціна завищена, плюс не бачу змісту переплачувати за такий гарантійний сервіс. У авто є і плюси... Непогана комплектація з парктроніками (перед\зад), адаптивний круїз (на трасі дуже допомагає), підігрів руля і сиділь, роздільний клімат, доволі динамічний двигун (принаймні у місті), автохолд, авто досить компактне і це плюс для парковки, можна запаркуватись фактично всюди.
Плюсы: Комлектація, компактність, зовнішній вигляд.
Минусы: Розхід, підвіска, шумка.
Совет: Обовязково поїздіть по поганим дорогам або бруківці і перевірте чи підходить вам ходова.
еще отзывы с Volkswagen T-Roc - 5шт
объявления с Volkswagen T-Roc - 1шт