FAW Besturn X80

Besturn X80Год: 2021
Двигатель: 2.0 бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Андрій (Украина, Белая Церковь) Дата: 2021.10.09

Самий великий недолік цього авто - недовіра людей до китайского автопрому! Але я Вам скажу, що ситуація нагадує телефони: раніше китайский телефон - це було щось страшне, а зараз Ксяомі і подібні завоювали майже весь ринок. Володію авто вже пів року, із недоліків тільки жорсткувата підвіска (як і у майже всіх кросоверів), та відсутність датчика, який би повдомляв, що закінчилась омивайка :) По всім іншим параметрам - задоволений на всі 100% Машина дуже простора, я маю зріст 193 см і можу сісти сам за собою та в мене ще буде перед колінами місце. тобто позаду пасадири сидять як в лімузині. В багажник входять 4 колеса зимової гуми. Шкіряний салон виглядає дуже дорого, та і взагалі машина виглядає вдвічі дорожчою, ніж насправді є. По місту машина дуже зручна - потужності достатньо для швидкого старту на низах плюс відмінна керованість в поворотах. По трасі розхід палива 6.8 якщо їхати в межах правил і 7.0 якщо трошки навалювати. По місту 11 якщо їздити в режимі пенсіонера та десь 13-14 на необкатаній машині, якщо їздити динамічно. Комплектації та електроніки напаковано стільки, як в машинах за 30 тис баксів. Двигун і коробка - надійні та перевірені часом, з ними проблем не було і думаю, що не буде. Кузов зроблений досить якісно, вижно що пісок та бруд від коліс попадає тільки на пластик, тому метал ржавіти не буде. Коротше - рекомендую, за свої гроші - це найкращий.
Плюсы: Топ за ці гроші. Комплектація. Надійний двигун та коробка. Виглядає як авто преміум класу.
Минусы: Відсутність датчика, який би повдомляв, що закінчилась омивайка.
еще отзывы с FAW Besturn X80 - 3шт
объявления с FAW Besturn X80 - 0шт