Hyundai Santa Fe

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.2 turbo дизель
Компл.: Elegance
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Roman Slisenko (Украина, Полтава) Дата: 2021.08.25
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км
Придбав даний автомобіль наприкінці весни 2021. Сподобався дизайн і габарити цього авто. До цього володів також корейським автомобілем (KIA Sportage) і ніяких питань в плані надійності до нього за 9 років експлуатації не було, тому вирішив зупинити вибір саме на цьому авто. Перші враження були досить позитивні, але досить скоро все різко змінилося. Перше що я помітив - дуже низька якість підгону деяких деталей кузова і салону: 1. Зазор між правим заднім фонарем і кришкою багажника значно більший ніж з лівої сторони. 2. Місце стику, де двері ніби переходять в торпеду, зовсім не співпадає як по горизонталі так і по вертикалі. Другий сюрприз чекав мене вночі. Коли я увімкнув світло фар, то був просто вражений. Без перебільшення, гіршого світла я не бачив у жодному автомобілі за все життя. Його форма і якість просто "вражають". З цим питанням я почав звертатися скрізь, на сервіс, до дилера, до дистриб'ютора навіть писав корейцям, але після 2 місяців моїх звернень все що я отримав - світло сертифіковане і відповідає всім стандартам. Можливо, з цього можна було б і посміятися, якби одна фара не коштувала 50к грн. Спочатку я думав, що це тільки у мене так, але дилер погодився зрівняти світло на такому ж авто(на жаль, це робилося тільки на території салону) і як мені здалося, там воно приблизно такої ж якості. Відрегулювати, чи хоч щось зробити з ним не можливо. Ось тут можна переглянути відео https://www.youtube.com/watch?v=kIhTCPeV3UI. Третій сюрприз чекав мене на 1700км. Автомобіль просто під час руху переставав їхати, але не повністю, а просто втрачалася потужність і оберти не піднімалися більше 3т. Автомобіль стало просто небезпечно експлуатувати, так як ця проблема могла з'явитися в будь-який моменті дуже б не хотілося щоб це сталося наприклад при обгоні, чи виїзді десь на перехресті. З цією проблемою "боролися" більше місяця. Врешті-решт, цю проблему знайшли і усунули. Проблема була в "дросельній заслонці" яку замінили по гарантії. Четверта проблема - періодично автомобіль взагалі не заводиться. Можливо, це проблема в сигналізації, так як вона схоже не вимикається. Єдине, що допомогає в такій ситуації - завести автомобіль із смартфона. Закрити/відкрити ключем, відійти/підійти - не допомогає. Звертався і з цією проблемою, сигналізацію перевірили, сказали все ок. Проблема так і не вирішена.
Плюсы: 1. Хороший дизайн. 2. Досить об'ємне багажне відділення.
Минусы: 1. У комплектаціях Dynamic i Elegance ближнє і дальнє світло неможливо описати словами. Гіршого просто не бачив. 2. Через 1700км почалися проблеми з двигуном. 3. Якість підгону деталей кузова на рівні дешевих китайських авто.
Совет: Ні в якому разі.
еще отзывы с Hyundai Santa Fe - 93шт