Suzuki Vitara

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: GL+
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Oleksandr Sameliuk (Украина, Киев) Дата: 2021.03.04
Расход в городе: 8.4 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 8.0 л/100км
На даний момент моя перша власна машина. Пробіг 5300, в основному київські затори, але приблизно третина трасами. - Комфорт - більш ніж я очікував за таку ціну. Налаштування сидіння є (саме сидіння ок), кермо можна налаштувати вверх-вниз. Підлокотник неочікувано приємна штука. Управління ергономічне, все на другий-третій раз можна намацати не дивлячись. На задніх сидіннях вистачає місця для людей 2м ростом (правда там нічого нема, навіть зарядки). - Багажник. Влазить все. Якщо щось не влізе то треба орендувати самоскид. - Підвіска - без претензій взагалі - спокійно жує ями, лежачих поліцейських і бруківку, їх відчуваєш але не страждаєш. - Кермо дуже легке, дівчині не інформативне на швидкості (постійно доводиться пірулювати), мені ок. - Двигун і динаміка - абсолютно без питань в місті, вистачає завжди. Можна проїхати весь Київ зі світлофорами на швидкості оточуючого трафіку не перевищуючи 2к обертів. Ну може на трасі на недозволених швидкостях можуть бути проблеми при випередженні. На екопаливі машина їде як на нормальному бензині але витрати містом під 15л. - Витрати палива - все вказав. В заявлені характеристики я не вписуюсь. Але вписується моя дівчина, тож справа, вочевидь, не в машині. - Коробка - бувають тупняки після довгої тягнучки в заторах, при педалі в підлогу може розкрутитись до червоної відмітки. В люті морози туго перемикалась на старті. - Гальма - різкуваті, варто обережніше гальмувати щоб ніхто не приїхав в зад. - Прогрів взимку - очікувано довго, кондиціонер краще не вмикати поки не проїдеш пару кілометрів. - Шумка - в місті ок, на трасі треба просто змиритись. В цілому ок, але на швидкості за 120 шум повітря глушить музику. Привідкрите вікно дзвенить на поганій дорозі. Ну і дверні карти це жєсть.... - Музика - ну вона є. Не огидна. USB порт здох на 3к км - офіціали замінили за 15хв без питань, кажуть проблема моєї партії. - Оффроад - абсолютно неочікуваний для такого класу/розміру/двигуна. При абсолютній відсутності навичок водіння факт того, що цієї зими я жодного разу не застряг так щоб не зміг виїхати (при тому що не боявся заїхати в жахливі місця типу татарки або колії в лісі під київським морем) і не втратив керуваня говорить сам за себе. - Світло могло б бути і краще. Ближній галогенки слабуваті, дальній лед ок. Фари і ліхтарі пітніють. - Електроніка в цілому приємна - бокові і задні датчики прям класні, датчик лобового зіткнення іноді не зовсім адекватно реагують. Камера заднього огляду могла б бути і з траекторією замість статичної картинки. Датчик положення в полосі глючний - під час дощу реагує на колію від авто попереду, офіціали рекомендують відключити. Старт/стоп працює не рандомно - акум має бути заряджений повністю, і тоді на сильний натиск гальм двигун вимикається. Є плаваючий баг з датчиком задніх пасків безпеки - в мене вмикався в лютий мороз рандомно. - ЛКП і скло - поганеньке, за кілька поїздок трасою лобове в сколах (непомітних але неприємних), за кілька поїздок на тунельну мийку лак і задні ліхтарі подряпані.
Плюсы: Розгін. Враження від водіння. Ціна. Класичний автомат. Позашляховість. Дизайн.
Минусы: USB порт одразу на заміну. Карти дверей - просто змиритись. Пітніють фари. Дегко подряпати. Шум повітря на швидкості. Сильна залежність витрати палива від стилю водіння. Тарахтить задній номер і не закрите скло.
Совет: Вітара того варта, в цю ціну конкурентів нема. 1. Чітко розумійте клас машини. Це бюджетний клас. Вона класна але це не лендровер, тут майже нема шумоізоляції і комфорт в цілому посередній. 2. Затягніть машину в плівку повністю. Я так не зробив і дуже жалкую. 3. Поставте захист двигуна і моста (для AWD). Машина провокує на подвиги, краще вдарити захист а не машину. 4. Не економте на паливі, воно того не варте. 5. Шум повітря на 120+ це нормально. 6. Обережно з гальмами, вони різкі. 7. Задній бампер слабенький. 8. Задній номер тарахтить. Можна щось приколхозити.
еще отзывы с Suzuki Vitara - 54шт
объявления с Suzuki Vitara - 1шт