Ford C-Max

C-MaxГод: 2019
Двигатель: 1.5 turbo бензин
Кузов: минивэн, 5 дв.
Автор: Дмитро (Украина, Буча) Дата: 2021.02.11

Взяли в оренду Поло, а видали отакого красеня в топовій комплектації і з пробігом в 800км. За 5 днів проїхали на ньому з Мюнхена до Австрії, проїздом край Італії, трішки Словенії і назад в Мюнхен. Мене найбільше здивувало як швидко я адаптувався до авто. Вже через 5 хвилин, ти їдеш неначе ти їздив на ньому все кілька років. Мотор проявив себе шикарно, катаючись майже половину маршруту по горам, на автобанах рухаючись в середньому 130, середня витрата палива була лише 6.0 літрів. Дуже порадувала динаміка, прискорення дуже ефекетне, на швидкості до 160 км/год рухатися комфортно (швидше не їздили). В гори по серпантинам тягне непогано. Зручно було користуватись Apple CarPlay, в салоні багато простору, на задньому ряду не сиділи, але на вигляд було досить багато місця. Якийсь час навіть розглядав таке авто для себе, але суттєвим для мене все ж є Full Led оптика та хотілося б трошки більше сучасності в салоні: наприклад більший монітор розважальної системи.
Плюсы: Динаміка двигуна 1.5 бензин. Комфорт (на відстанях в 300 кілометрів за день не втомлювались зовсім). Приємний зовнішній вигляд.
Минусы: Не вистачає якісної оптики Full Led.
еще отзывы с Ford C-Max - 39шт
объявления с Ford C-Max - 3шт