Toyota Land Cruiser Prado 150

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.8 turbo дизель
Компл.: Elegance
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Павло (Украина, Луцк) Дата: 2020.11.17
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км
Купили прадо новий. Комплектація із лед оптикою та звичайними амортизаторами на пружинах. До того 2 роки був бмв 520, та 2 гоки ауді ку5. Авто з дуже комфортною підвіскою. Тягне як паровоз. Хоч і зірок з неба не хапає, але навіть по трасі без проблем ідеш на обгін. Кар плей робить прекрасно. Швидкість на спідометрі 120 кмч, а по відчуттях 80 кмч. В міру тихий, дуже комфортний по будь якій дорозі. Всі їдуть 30 кмч, а ти 60 кмч. Дизайн просто бомба. За цю ціну не можу представити кращого авто. Ні ауді ку5 ні бмв х3 не зрівняються із цією машиною. Навіть для жінки такий авто підійте. Я взяв прадо із бежевим салоном, він сподобався набагато більше чорного. Ми катаємось із дружиною по черзі. Не настільки вона валка, як всі автообзорщики кажуть. Тепер розумію, що рамний авто в рази краще за авто із несучим корпусом.
Плюсы: Надійність, статус, дизайн, кліренс, комплектація, нічого лишнього, валкість думав буде більша.
Минусы: Вночі не видно легковушки, які їдуть позаду тебе, немає підігріву руля, немає комплектації 7 місць, мізерні знижки цін на авто, парктроніки доставляли на дилері за 18 тис.
Совет: Беріть авто без кдсс, та не слухайте автообзорників. Авто дуже сучасний. Мерседес GLS 2016 року менш технологічний за цей Прадо.
еще отзывы с Toyota Land Cruiser Prado - 56шт
объявления с Toyota Land Cruiser Prado - 8шт