Renault Trafic Fourgon

Пробег: 200 км
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Автор: Саша (Украина, Ровно) Дата: 2020.11.15
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.5 л/100км, средний: 8.5 л/100км
Рено трафік 2.0 мотор 2010 року випуску (4 роки) за 10700 дол грузовік(білий без вікон) мені пригнали з Німеччини. Мені тоді було 24 роки проїздив я на ній 10 років і ще їжджу ще не продаю але думаю бо ціна притримується тобто ще можна нормально продать. Тепер хочу розказати про свій досвід, машиною я довольний (в день їжджу не багато км 40): - думаю пишуть хороші отзиви ті хто купив машину в хорошому стані; - якщо машина не гружона то жорстка якщо пригрузиш то саме то; - машина такий бус і її ходова буде служить по асвальті трасі; - для грузоперевезень мощі і схорості вполне хватає; - форсунки і топлівний-солярка має бути вог чи окко; - масло треба лить elf 5w30 фултеч для сажового; - заміна форсунок колись стукне по кармані; - заміна цепа потім требазамінить; - по стіклі вода затікає в капот. Металічні планку де дворники треба посадить на герметик. Вода попадають в 2.0 на форсунки буде. Купили машину і сразу зробіть - 7 літрів масла точно не пам'ятаю при заміні. На дальняк трохи..... Якщо купляєте таку машину то в хорошому стані тоді да бо це Рено а то не Мерседес спрінтер. Бов брата спрінтер то я бачу різрицю. Але рено якщо ви купили і вона ще не вижата є ресурс то то машина вєщ. Тобто я довольний я їжджу нароботу но і по роботі км 40 вдень. Якщо їй дать доброго дрозда кожний день то спрінтер треба він Мерседес)))
еще отзывы с Renault Trafic - 40шт
объявления с Renault Trafic - 0шт