Renault Sandero Stepway

Двигатель: 1.5 дизель
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Yura (Украина, Львов) Дата: 2020.05.13
Расход в городе: 6.0 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 5.5 л/100км
Брав з салону у Львові в 2017 році. Основна вимога до автомобіля була це економність, кліренс, розхід палива і щоб була нова. Додатково збрили в автосалоні 8 кусків грн. за підігрів передніх сидінь і камеру заднього виду. Я не вникав в рекламу інших салонів, але для прикладу коли пишуть ціну на авто, то не враховують податок до пенсійного фонду, реєстрацію авто, коврик в салон і в багажник. До швидкості купівлі авто немає претензій все чітко 2 дні і вона твоя. Планове ТО до 100 тис пробігу це окреме питання. Масло дійсно міняють разом з фільтрами і колодками, бо я залишав автомобіль на ТО з включеним відеореєстратором. Кожного дня я на роботу їду 14 км. в одну сторону по місту +70 км на вихідні на село. На озеро по ямах, на поле і в болото машинка машинка в сам раз. На трасі максимум вижимав 160, а так зазвичай швидкість 100-120. В Карпатах по серпантинах потрібно збавляти швидкість, бо її можна легко перевернути так само в затяжних поворотах, або під час бокового вітру :) Машинка легенька і коли заправити повний бак і взяти 3-х пасажирів то все добре:) Багажник норм. Місця на задньому сидінні маловато, але я там не сиджу :) Пластик фіговий і легко подряпати. Які гроші така й машина. Якщо під свою задницю то рекомендую твердою 4-ю.
Плюсы: Розхід палива, ТО, Кліренс, Вигляд.
Минусы: Легка, Пластик.
Совет: Не купляйте 0.9
еще отзывы с Renault Sandero - 87шт