ЗАЗ Sens

SensГод: 2005
Двигатель: 1.3 бензин + ГБО
Автор: Юрій (Украина, Киев) Дата: 2020.04.29
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км
Перше авто, на якому почав їздити. В той період потрібне було хоч якесь авто, так як була куплена квартира і по ремонту багато доводилось кататись (щось вибирати, контролювати майстрів і тп). Щоб не тратив гроші на "що небуть" тато віддав своє авто. Тато брав новою з салону, а я отримав з пробігом 30000км. За 2 роки накатав ще 25000км і вернув назад. Так що з муками вибору не жив. Авто по суті взагалі не вибирав. Тепер по самому авто. Робоча конячка - не більше, не менше. Не буду говрити про шумоізоляцію, комфорт і все інше - не про це авто. Враховуючи його ціну, про це немає сенсу говорити.
Плюсы: Надійна, не проблемна, дешева в обслуговуванні. Обслуговував на офіційному СТО. Приїжджаєш - "робим все"...а виходить щось в районі 100$ за все про все:) Впевнений, що доїдеш куди потрібно.
Минусы: Коробка і мотор - їде дуже з натягом. Вгору з пасажирами в салоні дуже тяжко їхати, місцями приходиться спускатись аж до 3 передачі. Після 110 машина переходить в "ульразвук". Шум зашкалює, руль вібрує із сторони в сторону...на 130 вже починає ставати конкретно страшно. П'ята передача взагалі окрема історія... тут треба ще вміти її увімкнути. Коробка одним словом - жахлива!
Совет: Авто було ліфтоване і на ньому стояли 14 диски. Тому проблем з їздою по нашим "дорогам" не було. Хоча на стандартних 13 часто діставала дном на коліях від фур. Враховуйте цей момент при покупці. Їхати комфортно до +-100км/год. Після цієї швидкості стає дуже тиснути на голову. А так авто хороше за свої гроші!
еще отзывы с ЗАЗ Sens - 73шт
объявления с ЗАЗ Sens - 0шт