Peugeot 508

Компл.: GT line
Кузов: лифтбек, 4 дв.
Автор: Роман (Украина, Львов) Дата: 2020.01.13
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 8.8 л/100км
Всім привіт. Проїхав я на своїй красотці вже 1500 км. І вже є перші враження. Замовляв свою комплектацію червону на червоній шкірі і майже всі опції. Чекав майже 4 міс. Адаптивний круїз - супер опція. Сама по трасі і в пробках їде. Брати обов'язково. Панорама - клас, є захист від вітру, не задуває. Але в закритому стані підскрипує. Силікон гадаю поможе. Камера кругова - гімно гімном, якісь ужас. Найгірше те що при включенні першої передачі камера вирубується через три сек. Чому??? Коли вона потрібна - хоп і виключилась. Фокал не замовляв. Я аудіофіл і фокал не особливо краще звучить ніж базова непогана музика. Буду діло усе міняти на справді якісну акустику. Але це в планах. До мультимедії звик.Вона навіть стала зручна. Є андроїд авто, класна функція. Світло непогане, сама дальнє вмикає. Але трошки фари підрегулювати треба по висоті. Сидіння зручні вроді а вроді ні. Масаж - бомба. Підігрів дивний - залежить від напруги в салоні. Якщо був ак.посажений - одразу не гріє а згодом. Пічка класна - тени роблять своє. Шкіра наппа - як попка немовляти. Мяка і ніжна Червона шкіра - вигляд бомба. Заради цієї опції замовляв і чекав машину а не брав шо є на складах. Тепер про головне - мотор. Їде просто неперевершано. В спорті чутливість педалі - як нерв. Нажав - получив. Коробка умнічка - передачі щолкає як щелкунчик. Динаміка дуууже непогана. Самого дивує. Щодо розходу м.Львів - одна велика пробка. Щоб проаналізувати розхід треба завжди дивитись один показник - сер.швидкісь. Місто - 10-12 (сер 15 км). Траса 8.2 (сер160). Траса на круізі 90 - 4.2. Всі дані за пробіг 1600 км. Є загальний з салону - 8.8 (сер.шв 21км). Гадаю адекватний розхід. Мав 3 роки джип ГЧ срт8 - був середній розхід 32л. Тому вважаю пижа економним. Тепер про підвіску - всетаки м'яка та енергоемна. Як для свого класу авто і профілю шин. Катався раз на Артеоні - ТАБУРЕТКА. Повне розчарування. Але це інша історія. Чи вартує брати. Скорше так. Якщо ви не маєте великої сім'ї (взаді місця мало і кут нахилу сидіння незручний) і любите очима машину - чому б ні. У мене це любов з першого погляду. Але вирішувати вам. Всіх благ!
Плюсы: Дизайн. Динаміка. Підвіска. Економічність.
Минусы: Камера. Місце взаді. Бампер взаді стоїть криво (у всіх 508).
Совет: Беріть те що подобається. По якості дане Пежо нагадує Ауді. Але дешевше і точно не гірше. Їздив - знаю.
еще отзывы с Peugeot 508 - 10шт
объявления с Peugeot 508 - 1шт